"Balíček Energy pro mě přišel v tu správnou chvíli. Zrovna jsem aktivně řešila téma únavy a přetížení a snažila jsem se s ním vědomě pracovat. Výsledky psychodiagnostických testů mi tak pomohly si uvědomit své chování a nasměrovat mě k tomu, abych s tím mohla efektivněji pracovat. Od koučinkového sezení jsem očekávala nejen podporu pro "myšlenkové procesy", ale i nástroj, jak dosáhnout relaxace a jak si vědomě ulevit (psychicky i fyzicky) v běžných kancelářských podmínkách s nabitým kalendářem. Velmi jsem ocenila, když paní koučka splnila obě očekávání, a o to víc, že má ve svém portfoliu arzenál relaxačních technik a rad, které umí vytáhnout ze správné kapsy dle toho, jaký jste typ člověka." 

„Assessment Store je ideální službou pro rychlou přípravu AC/DC na vysoké úrovni. Výběr z různorodých modelových situací, které jsou okamžitě k dispozici, nám umožňuje velmi rychle reagovat na požadavky manažerů realizovat AC. TCC nenabízí zdaleka pouze rozsáhlý archiv modelových situací, ale také okamžitou podporu při zpracování a úpravě úloh. Tento aktivní a prozákaznický přístup dělá ze služby Assessment Store to, co jsme dlouho hledali,“ říká Martina Navrátilová, RWE Česká republika, Specialist, Development & Recruitment, která je zodpovědná za metodiku a realizaci AC/DC ve skupině RWE v České republice. 

 

Již třetím rokem dává společnost Telefónica svým propouštěným zaměstnancům možnost absolvovat poradenství pro lepší uplatnění se na trhu práce. Zaměstnanci si zvolí individuální konzultaci či účast na kurzu ve vybrané lokalitě. Konzultanti TCC jim poskytnou informace o tom, s čím se mohou při hledání práce setkat a snaží se je na možné situace připravit... Článek s podrobnými informacemi z jednoho z našich kurzů si můžete přečíst na iDNES.

Funkční modely online diagnostiky pro oblast náboru pracovníků do call centra a obchodníků, které jsou provázané s reálným výkonem a přináší úsporu finančních nákladů a interních zdrojů v náborovém procesu.

Online 360°zpětná vazba pro pracovníky ČP, konzultace v oblasti přípravy a realizace projektu.  

Realizace programu komunikačních dovedností, týmové spolupráce a řešení konfliktů pro pracovníky back-office ve farmaceutické oblasti. 

Příprava manažerů, kteří budou relokalizováni do Číny, na tamní prostředí, kulturu, zvyklosti, komunikační a manažerská specifika.

Screening potenciálu a výběr talentů pro jejich další rozvoj ve společnosti Telefónica. Skupinovou rozvojovou potřebu z DC jsme realizovali prostřednictvím dalšího rozvoje v oblasti komunikace. 

V současnosti realizujeme již třetí fázi projektu Panda, s cílem vybrat pomocí DC z vybrané skupiny ty nejlepší účastníky do projektu, identifikovat jejich rozvojové potřeby a s nimi následně pracovat. Pod heslem "Vybrat nejúspěšnější a udělat z nich ještě úspěšnější."

 

Rozvoj osobnosti aneb pojďme si hrát. Přes týmové hry a osobnostní dotazníky ke zlepšení spolupráce, komunikace i odolnosti proti stresu. 

Komplexní program pro manažery a teamleadery společnosti. Podívali jsme se na to, „kde jsou, kam se chtějí posunout“ a společně na tom pracujeme.

Diagnostika v rámci Develpoment center, následný rozvoj – prework + trénink + follow-up workshop.

Trénink naměřený na lektorské dovednosti pro interní tým trenérů.

Podařilo se nám ze zkušených oborníků v roli interních trenérů „vytvořit“ skutečné profesionály.

Jednorázový krátký projekt pro nespokojené zaměstnance v open space. Propojením diagnostiky s rozvojovým workshopem získal management výstupy v podobě týmového profilu. Začalo se s rozvojem týmu (od shora), byly odhaleny a komunikovány pravé příčiny nespokojenosti. Z projektu vyplynuly navazující aktivity, spokojený klient chce řešení i pro další oblasti. 

 

TCC převzalo v roce 2012 technické i odborné řešení 360° zpětné vazby pro společnost Skanska. Vytvořili jsme novou online platformu a alokovali tým specialistů pro práci na výstupech. Kvalita výstupních reportů je dnes díky tomu pro Skanska významně uspokojivější. 

Pro AGC Flat Glass Czech jsme připravili rozvojový program formou DC pro obchodníky a IPD pro manažery obchodních týmů. Změřili jsme aktuální stav kompetencí a rozvojového potenciálu obou skupin obchodníků. Na základě výstupů z DC jsme připravili „na míru“ tréninkový program, zaměřený na oživení a doplnění technik prodejních dovedností s důrazem na aktivní akviziční činnost. 

Číst dál...

S cílem změnit vnímání ÚJV Řež, a.s., a to nejen ze strany externích klientů či partnerů, ale hlavně ze strany zaměstnanců a partnerských společností a posunout ji k moderní komerční společnosti, jsme navrhli personální strategii a strategii komunikace změn. Již druhým rokem spolupracujeme na jejich implementaci. 

Číst dál...

Pro Cisco Systems, s.r.o., jsme realizovali projekt Development center. Cílem byl posun směrem k aktivnímu obchodu a příprava na budoucí situaci na trhu, pod heslem "Pojďme být lepší." 

 

V roce 2012 jsme spolupracovali s Českou spořitelnou, a.s., na náboru zaměstnanců do 40 nově vznikajících poboček formou Assessment center.

Více zde

Pro Českomoravskou stavební spořitelnu jsme postupně začali několik projektů: připravili jsme novou koncepci náboru uchazečů na pozice obchodních zástupců v oblastních a regionálních pobočkách, koučovali regionální manažery, školili obchodníky. 

Číst dál...

Nejbližší otevřené kurzy

27.6.2017 Konstruktivní komunikace v náročných situacích, 1 den    
14.7.2017 Rozvojová zpětná vazba - manažerské dovednosti, 1/2 den    
19.7.2017 Obchod pro neobchodníky - obchodní dovednosti, 1 den    

 

Více informací naleznete na portále:

www.skoleninadlani.cz 

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.