Přemýšlíte, jak smysluplně pojmout kariérové plánování ve vaší firmě? Chcete talentovaným a schopným lidem nabídnout dlouhodobou vizi a perspektivu? Rádi byste firmě zajistili dostatek kompetentních, zkušených a motivovaných lidí do budoucna, aniž byste je museli draze získávat z trhu? Nebo si sami pro sebe chcete ujasnit, jakým směrem se vydat ve svém dalším profesním životě?

Ať už uvažujete o celkové koncepci nástupnictví a kariérového plánování, či hledáte konkrétní nástroje pro dílčí programy, rádi vám nabídneme řešení vytvořené na míru, sestavené z následujících možností a spousty dalších zajímavých ingrediencí:

Podpora pro personalisty:

  • konzultace a poradenství
  • analýza a tvorba koncepce
  • návrhy kompetenčních profilů

Nástroje pro rozvoj a zvyšování kompetencí skupin zaměstnanců:

  • Development centra
  • 360° zpětná vazba
  • tvorba rozvojových plánů

Nástroje pro práci s kariérou jednotlivců:

  • kariérové poradenství
  • koučování
  • otevřené kurzy

S kariérou pracujeme kreativně. Víme, že pro mnoho lidí kariéra není nutně spjata s vedením či řízením většího týmu, ale např. s prohubováním své odbornosti, rozšiřováním kompetencí, s možností podílet se na zajímavějších či prestižnějších projektech,  anebo také s možností sladit svou práci lépe s osobním životem.

Vyzkoušejte s našimi zkušenými konzultanty sebepoznávací balíček

Kariérové poradenství aneb kariérový restart

Balíček zahrnuje dva online dotazníky (Multifaktorový osobnostní profil a Kariérový kompas) a dále 90-ti minutovou konzultaci s psychologem-koučem, během které získáte zpětnou vazbu, řadu inspirací pro další rozvoj a vypracujete si vlastní Kariérovou mapu.

Anebo se inspirujte, jak s kariérou pracují špičky ve svém oboru.

 

Barbora Daňková
jednatelka pro HR a vývoj produktů, jednatelka TCC online
Pro své klienty jsme nejen dodavatelem, ale také zdrojem inspirace a podpory v náročných situacích. Překážky jsou pro nás výzvou k hledání nových dosud neprošlapaných cest, změny nás provokují k inovacím a Vaše potřeby jsou pro nás závazkem k řešení, jejichž efekt je skutečně vidět.
Email dankova@tcc.cz LinkedIn COM_CONTENT_LINKEDIN_LINK

Komplexní program pro manažery a teamleadery společnosti. Podívali jsme se na to, „kde jsou, kam se chtějí posunout“ a společně na tom pracujeme.

Diagnostika v rámci Develpoment center, následný rozvoj – prework + trénink + follow-up workshop.

V současnosti realizujeme již třetí fázi projektu Panda, s cílem vybrat pomocí DC z vybrané skupiny ty nejlepší účastníky do projektu, identifikovat jejich rozvojové potřeby a s nimi následně pracovat. Pod heslem "Vybrat nejúspěšnější a udělat z nich ještě úspěšnější."

 

Příprava manažerů, kteří budou relokalizováni do Číny, na tamní prostředí, kulturu, zvyklosti, komunikační a manažerská specifika.

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.