S naší online 360° zpětnou vazbou umíme doslova zázraky na počkání. Ať už chcete využít přednastavených šablon nebo si udělat 360° po svém, příprava i samotná realizace vám zabere chvilku a zajímavé, přehledné a návodné výstupy budete mít obratem. Zbude vám tak čas a energie na to, co je pro úspěšnou 360° skutečně klíčové, tedy na komunikaci s lidmi. A pokud budete mít zájem, rádi vás v tom podpoříme, ať už na startu projektu nebo v rámci zpětných vazeb.

360° zpětná vazba 

Nejkomplexnější pohled na zaměstnance aneb nebojme se zpětné vazby napříč firmou. 360° zpětná vazba je forma hodnocení, kdy hodnotitelem není jen nadřízený manažer, ale i pracovník sám, jeho kolegové a podřízení. Na rozdíl od klasického hodnocení nebývají její výstupy provázány s odměňováním.

360° zpětná vazba je efektivní nástroj pro:

  • hodnocení potenciálu zaměstnanců skrze klíčové kompetence,
  • získání zpětné vazby od nadřízeného, kolegů a podřízených,
  • určení reálnosti sebenáhledu pracovníka,
  • doporučení dalšího rozvoje.

360° zpětná vazba mívá formu dotazníkového šetření, kdy jednotlivé kompetence mohou být hodnoceny formou hodnotících škál, výběru odpovídajících popisů nebo číselnou škálou. Součástí hodnocení je zpravidla také možnost volných komentářů a doporučení pro hodnoceného. Program 360° zpětné vazby lze realizovat také v elektronické podobě. Dotazníky jsou hodnotitelům zasílány prostřednictvím e-mailů obsahujících unikátní odkazy. Tento způsob dotazování je velice efektivní a ve srovnání s tištěnými dotazníky výrazně flexibilnější.

 

Podívejte se i na další metody, které používáme pro řízení kariéry:

 

a pro motivaci

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.