Potřebujete motivovat své zaměstnance? Rádi byste zvýšili sounáležitost pracovních týmů, upevnili tak jejich stabilitu a snížili fluktuaci? Hledáte způsoby, jak zvýšit angažovanost zaměstnanců nebo jejich spokojenost, výkonnost či loajalitu? Bojujete se syndromem vyhoření nebo proti němu hledáte účinnou prevenci? 

Chcete-li lépe využít potenciálu svých lidí, motivace je obvykle první, na co se zaměříte. Motivovaný člověk je výkonnější, loajálnější, spokojenější. Vnitřní motivace je přitom výsledkem souhry řady vnějších i vnitřních faktorů – mezi ty nejdůležitější patří pracovní podmínky, odměňování a benefity, prostor pro osobní rozvoj, uznání a zpětná vazba... Pomůžeme vám namíchat ten správný koktejl.

Diagnostikujeme přednosti i slabiny, navrhneme konkrétní postup, jak v procesu motivace zaměstnanců postupovat. Pomůžeme vám kvantifikovat přínos projektu pro firmu - součástí našich řešení je i hodnocení příslušných parametrů (spokojenost, angažovanost, apod.) před zahájením projektu i po něm.

V rámci motivace zaměstnanců využíváme především tyto metody: 

 

 

Barbora Daňková
jednatelka pro HR a vývoj produktů, jednatelka TCC online
Pro své klienty jsme nejen dodavatelem, ale také zdrojem inspirace a podpory v náročných situacích. Překážky jsou pro nás výzvou k hledání nových dosud neprošlapaných cest, změny nás provokují k inovacím a Vaše potřeby jsou pro nás závazkem k řešení, jejichž efekt je skutečně vidět.
Email dankova@tcc.cz LinkedIn COM_CONTENT_LINKEDIN_LINK

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.