Nejbližší otevřené kurzy:

 

Zapojení manažera aneb efektivní Assessment centrum

Realizujete Assessment centra a výběrová řízení nebo vás to teprve čeká? Chcete se inspirovat a rozšířit si paletu technik, jak postavit skutečně efektivní program? Nedaří se vám vždy získat management ke spolupráci při přípravě, realizaci či vyhodnocení výsledků výběrových programů? Posilte svou jistotu, profesionalitu i argumentaci. Vyzkoušejte si různé techniky a osvojte si jednoduché, ale efektivní postupy a načerpejte praktické zkušenosti z jiných firem a prostředí.

Více o kurzu... 

Profesionální hodnotitel

Účastníte se nebo se budete účastnit Assessment či Development center jako hodnotitel? Nejste si jisti, zda si všímáte těch správných věcí? Stává se vám, že se hodnotitelé vzájemně neshodnou nebo se vybraný kandidát v praxi neosvědčí? Chcete umět víc, než se jen spolehnout na vlastní intuici a cit pro to, jak má dobrý kandidát vypadat? Rozšiřte své kompetence a dovednosti hodnotitele, staňte se skutečným profesionálem.

Více o kurzu...

Rozvojová zpětná vazba

Assessment či Development centrum nekončí pouhým výběrem nebo popsáním silných a slabých stránek včetně doporučení. Naučte se jak vytěžit z těchto nástrojů maximum. Naučte se jak poskytovat skutečně efektivní zpětnou vazbu, motivující k dalšímu rozvoji a přínosnou nejen pro účastníky, ale také pro vaši firmu. Osvojte si techniky, jak hodnotící programy propojit s rozvojovými plány a jak do nich zaangažovat manažery.

Více o kurzu...

Psychologické minimum

Získejte přehled o nejdůležitějších poznatcích psychologie ve vztahu k výběru lidí a jejich posuzování v rámci Assessment a Development center. Osvojte si základy psychometrie, získejte přehled o různých testech a dotaznících a o jejich základních parametrech. Staňte se poučenými laiky, kteří se nenechají okouzlit pseudověděckými metodami. Přijďte se přesvědčit, že i statistika může být zajímavá a velmi užitečná.

Více o kurzu... 

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.