Kateřina Wildanger

Obrázek kontaktu

konzultantka, koučka

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. LinkedIn LinkedIn

Absolventka magisterského studia veřejné správy a mezinárodních vztahů a MBA studia manažerského programu na CMI ESMA Praha (pobočce ESMA Barcelona).

Od roku 2006 působila ve vedení několika investičních společností a má za sebou více jak 6 let manažerské praxe v oblasti správy aktiv. V roce 2012 se podílela na vzniku společnosti HUMAN GARDEN, kde dva roky působila na pozici obchodního a marketingového ředitele. Věnovala se i veřejně prospěšné činnosti, byla členem správní rady a výkonným ředitelem BIKECLINIC JUNIOR TEAM o.s.. Jako mentee se účastnila programu Odyssey. Absolvovala The Art and Sience of Coaching - akreditovaný koučovací výcvik na Erickson College, výcvik X-Ray Listening a ovládá základy NLP, působila jako externí konzultant a kouč ve společnosti ACHC. Hovoří plynně anglicky a španělsky. Je držitelkou certifikace obchodní španělštiny (Espaňol de los Negocios).

V týmu TCC je od roku 2014, do ledna 2020 působila jako jednatelka zodpovědná za strategické řízení obchodu a marketingu. V současné době působí jako konzultantka a koučka.

Náš tým

Page 1
Page 1 Copy