Success Factor Index

 

Tuto službu vám přinášíme jako jediní na trhu!

 

Správně zacíleným výběrem lidí můžete zvýšit svou konkurenceschopnost

Dokážete říct, kteří zaměstnanci, resp. s jakými kompetencemi, patří mezi ty nejvýkonnější ve vaší firmě? Co odlišuje vaše nejúspěšnější obchodníky od těch ostatních? Je to jejich schopnost navazovat kontakty, empatie nebo snad tah na branku a potřeba věci dotahovat? Nebo je to dravost, sebevědomí, akčnost a kreativita v postupech? Jaký je ten ideální mix?

Zajímá vás, na koho se při náboru primárně zaměřit?

Dáme vám odpověď! Nehádáme, nevycházíme z obecných předpokladů nebo expertního úsudku. Naše modely jsou vždy tvořeny na míru konkrétnímu zákazníkovi a konkrétní pozici. Dosahují více než 90% spolehlivosti!

Jak to děláme? Během doslova pár dnů získáme s vaší pomocí a s pomocí vašich reálných zaměstnanců, kterým zašleme link na vybranou online diagnostiku, potřebná data. Data analyzujeme, vybereme pouze ty hodnoty, které opravdu s vysokým výkonem souvisí, a vytvoříme z nich model predikující spolehlivě úspěšnost kandidátů na stejnou pozici.

Opravdu to funguje? Ano, takto vytvořené modely např. u obchodníků identifikují předem ty, kteří budou dosahovat násobky obratů ostatních. Službu Success Factor Index využívají s úspěchem přední firmy na našem trhu.

Modely je možné vytvářet již od cca 40 zaměstnanců, nicméně s vyšším počtem dat se zpřesňují a jejich spolehlivost se zvyšuje. Rádi byste Succes Factor Index využili, ale nemáte tolik pracovníků na stejné pozici? V takovém případě je možné sbírat kontinuálně data o nově přijatých zaměstnancích. To sice může trvat déle, nicméně na přesnou identifikaci toho, jací lidé Vám pomáhají dosahovat vytyčených cílů, není nikdy pozdě.

Při náboru se pak můžete zaměřit primárně na ty potenciálně nejlepší, dříve než je získá konkurence, anebo zúžit předvýběr kandidátů naopak o ty potenciálně nejméně šikovné. Success Factor Index vám tak nejen šetří čas a náklady, ale doslova přináší zisk v podobě výkonných lidí. A navíc je velmi srozumitelný a transparentní i pro manažery, kterým dává jasná čísla a výsledky.

Máte-li zájem dozvědět se více, seznamte se s případovými studiemi nebo si s námi sjednejte schůzku.

 

Identifikace talentů - obchodních zástupců

Projektu se účastnilo celkem 316 kandidátů na pozici obchodní zástupce ve finanční oblasti, z nichž 147 bylo přijato. Všichni kandidáti procházeli strukturovaným interview, online diagnostikou. Rozhodující vliv na přijetí měl výsledek Assessment centra se zohledněním výstupů online diagnostiky.

Číst dál...