Obrázek kontaktu

Marcela Medková

konzultantka

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Má dlouholeté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů, zejména tréninku a rozvoje, projektového řízení a řízení komunikace, které získala především ve společnosti ČESKÝ TELECOM, a.s. a CS Project, s.r.o. Vedla různé projekty v oblasti lidských zdrojů a podílela se na zavádění změn do řady procesů. Spoluvytvářela program interní certifikace obchodníků, zabývala se nastavením procesu adaptace, podílela se na implementaci e-learningu, řídila tým zodpovědný za manažerské vzdělávání, outplacement, spolupráci se školami aj. Své profesionální zkušenosti pak v ČESKÉM TELECOMU zúročila při řízení strategického projektu na zavedení systému řízení výkonnosti a navazujícího odměňování a benefitů, při realizaci Transformačního programu (kde byla v řídícím týmu zodpovědná za interní i externí komunikaci změnových projektů) a při řízení komunikace fúze společností ČEZData a ČEZnet do nové společnosti ČEZ ICT Services. V současné době působí jako projektová manažerka, lektorka kurzu Projektové řízení  a konzultantka v oblasti lidských zdrojů, komunikace a řízení změn. Certifikace IPMA level C. 

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.