Obrázek kontaktu

Kateřina Wildanger

jednatelka pro obchod a marketing

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. LinkedIn LinkedIn

Absolventka magisterského studia veřejné správy a mezinárodních vztahů a MBA studia manažerského programu na CMI ESMA Praha (pobočce ESMA Barcelona).

Od roku 2006 působila ve vedení několika investičních společností a má za sebou více jak 6 let manažerské praxe v oblasti správy aktiv. V roce 2012 se podílela na vzniku společnosti HUMAN GARDEN, kde dva roky působila na pozici obchodního a marketingového ředitele. Věnovala se i veřejně prospěšné činnosti, byla členem správní rady a výkonným ředitelem BIKECLINIC JUNIOR TEAM o.s.. Jako mentee se účastnila programu Odyssey. Absolvovala The Art and Sience of Coaching - akreditovaný koučovací výcvik na Erickson College, výcvik X-Ray Listening a ovládá základy NLP, působila jako externí konzultant a kouč ve společnosti ACHC. Hovoří plynně anglicky a španělsky. Je držitelkou certifikace obchodní španělštiny (Espaňol de los Negocios).

V týmu TCC je od roku 2014, v současné době je jako jednatelka zodpovědná za strategické řízení obchodu a marketingu

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.