Čeká vaši firmu propouštění a rádi byste zvládli celý proces tak, aby si firma udržela dobré jméno? Zvládáte dobře procesy outplacementu, ale přesto je pro vás obtížné vést propouštěcí rozhovor? Hledáte nové možnosti, jak podpořit manažery v období propouštění?  Hodily by se vám konkrétní nástroje pro proces propouštění tak, aby byl co nejhladší?

Připravujeme HR manažery a specialisty na proces outplacementu. Cílem je nejen naučit je pracovat v roli podpory manažerů, ale i zvýraznit jejich úlohu v přispívání ke stabilitě týmů a zvládnutí dopadů propouštění na organizaci.

Nabízíme personalistům také konkrétní nástroje pro dotažení procesu propouštění po technické, organizační a administrativní stránce. HR manažerům poskytujeme konzultace na specifická témata – právní, orientace na pracovním trhu, apod.

Samostatnou kapitolu role HR manažera či specialisty tvoří efektivní zvládnutí propouštěcího rozhovoru. V rámci přípravy se zaměřujeme na praktický nácvik rozhovorů s celou škálou osobnostních typů, včetně těch náročných a konfliktních. Nácvik připravujeme vždy s ohledem na konkrétní situaci klienta. Modelové případy zahrnují  i typické náročné situace.

Odcházejícím zaměstnancům pomáháme nejen s orientací na trhu práce, ale i s kariérovým poradenstvím. Nákladově efektivní a ze strany odcházejících zaměstnanců vysoce ceněnou pomocí je online diagnostika spojená s konzultací a konkrétními doporučeními pro jednotlivce.

 

Metody:

  

Martina Zaorálková
konzultantka
Profesionalita, flexibilita a osobní přístup …
Email zaoralkova@tcc.cz

Již třetím rokem dává společnost Telefónica svým propouštěným zaměstnancům možnost absolvovat poradenství pro lepší uplatnění se na trhu práce. Zaměstnanci si zvolí individuální konzultaci či účast na kurzu ve vybrané lokalitě. Konzultanti TCC jim poskytnou informace o tom, s čím se mohou při hledání práce setkat a snaží se je na možné situace připravit... Článek s podrobnými informacemi z jednoho z našich kurzů si můžete přečíst na iDNES.

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.