Konzultace

Konzultace lze využít jak směrem k pracovníkům HR, tak manažerům a samotným talentům. V rámci konzultací nabízíme sdílení našich zkušeností a best practice.

Jako HR odborník tak můžete v rámci odborných konzultací získat cenné inspirace pro efektivní nastavení programu Talent managementu ve firmě, definovat si kritéria talenta, připravit si komunikační strategii, apod.

VÍCE ZDE

 

Development centrum

Komplexní diagnostický program zaměřený na zmapování stávající úrovně klíčových kompetencí, na zjištění rozvojového potenciálu a na posílení motivacek dalšímu rozvoji skrze aktivní práci se sebenáhledem. Jedná se o kombinaci aktivit jako jsou modelové situace, interview, případové studie, dotazníky a testy.


...

VÍCE ZDE

 

Identifikační workshop

Identifikační workshop je zpravidla velmi užitečným formátem pro nalezení odpovědí na klíčové otázky ohledně Talent managementu ve firmě.

Workshop vedou velmi zkušení konzultanti, účastní se jej zpravidla vybraní manažeři a zástupci HR.

Na workshopu se mohou hledat odpovědí např. na následující otázky:

  • Jaký talent firma hledá a potřebuje a proč?
VÍCE ZDE

 

Online diagnostika pro talent management

Metoda nenáročná na čas a zdroje, která trefně zvolenou baterií testů a dotazníků dokáže rychle identifikovat případný potenciál pracovníka, včetně jeho potenciálních rizik a rozvojových potřeb.

Účastníci vyplňují testy a dotazníky online. Výstupy mohou být ihned po vyplnění k dispozici ať už jim, nebo pracovníkům HR či manažerům. Ideální je navazující rozvojový rozhovor či konzultace, kdy je možné výstupy z diagnostiky více rozebrat, propojovat s motivací a ambicemi účastníka.

VÍCE ZDE

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.