Konzultace lze využít jak směrem k pracovníkům HR, tak manažerům a samotným talentům. V rámci konzultací nabízíme sdílení našich zkušeností a best practice.

Jako HR odborník tak můžete v rámci odborných konzultací získat cenné inspirace pro efektivní nastavení programu Talent managementu ve firmě, definovat si kritéria talenta, připravit si komunikační strategii, apod.

Jako manažer můžete konzultací využít například pro ujasnění nominací. Po realizaci Development centra u nás můžete získat cennou inspiraci pro další práci s talenty. Poradíme vám konkrétní kroky, jak je motivovat, vést k výkonu apod.

Jste-li "talentem," můžete využít osobních konzultací např. v návaznosti na vypracování online diagnostiky, příp. v podobě zpětné vazby navazující na Development centrum. Získáte tak detailnější vhled do svých předpokladů a rozvojových potřeb, dostane se vám odpovědí na otázky či inspirace k přemýšlení o propojení do praxe.

 

Podívejte se i na další metody, které používáme pro výběr a rozvoj talentů:

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.