Rádi byste pracovali s vašimi „talenty“ ve firmě efektivně? Nejste si jistí, zda máte správně nastavená nominační kritéria, nebo co přesně „talent“ pro vaši firmu znamená? Potřebujete definovat přínos vašeho programu rozvoje talentů pro firmu? Máte talenty, rozvíjíte je, ale nevíte, co dál? 

Pomůžeme vám „talenty“ najít i rozvíjet.  A nejen to! Pomůžeme vám pracovat s nimi tak, aby to jim i firmě přineslo maximální užitek. 

Zmapování a rozvíjení dovedností a potenciálu zaměstnanců představuje důležitou investici do budoucnosti firmy. Přesto se objem prostředků, které firmy mohou do rozvoje talentů investovat, dnes obvykle snižuje. Ani tak ale nemusíte na rozvoj talentů rezignovat, nebo kvůli němu šetřit jinde.

Najdeme pro vás takové řešení, které vám pomůže splnit cíle i v případě, že máte omezené zdroje na vzdělávání a rozvoj. Najdeme přednosti i „bolavá místa“ nejen vašich zaměstnanců, ale i celého systému výběru a rozvoje talentů.

S využitím nejnovějších trendů a nástrojů vám pomůžeme vytvořit takový program, který vašim klíčovým lidem pomůže růst a zároveň přispívat k naplňování strategických cílů vaší firmy.

V rámci projektového řešení na míru pro vás vybereme nejvhodnější kombinaci osvědčených metod.  

 

Pro talent management používáme nejčastěji tyto metody:

 

Radka Blaťáková
manažerka HR projektů
Změna je život. V projektovém řízení je důležitý aktivní přístup, flexibilita, týmová spolupráce a úsměv na rtech při vymýšlení jednoduchých funkčních řešení.
Email chloupkova@tcc.cz LinkedIn COM_CONTENT_LINKEDIN_LINK

Screening potenciálu a výběr talentů pro jejich další rozvoj ve společnosti Telefónica. Skupinovou rozvojovou potřebu z DC jsme realizovali prostřednictvím dalšího rozvoje v oblasti komunikace. 

Pro Cisco Systems, s.r.o., jsme realizovali projekt Development center. Cílem byl posun směrem k aktivnímu obchodu a příprava na budoucí situaci na trhu, pod heslem "Pojďme být lepší." 

 

Rozvoj osobnosti aneb pojďme si hrát. Přes týmové hry a osobnostní dotazníky ke zlepšení spolupráce, komunikace i odolnosti proti stresu. 

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.