Development centrum

Komplexní diagnostický program zaměřený na zmapování stávající úrovně klíčových kompetencí, na zjištění rozvojového potenciálu a na posílení motivacek dalšímu rozvoji skrze aktivní práci se sebenáhledem. Jedná se o kombinaci aktivit jako jsou modelové situace, interview, případové studie, dotazníky a testy.

...

 

Individuální rozvojový plán

Jsou situace, kdy běžné vzdělávací aktivity ve společnosti nepostihují  individuální potřeby. Pokud je to váš případ, připravíme pro vaše klíčové pracovníky plán rozvoje na míru. Využijeme při tom osmnáctiletých zkušeností našeho týmu seniorních konzultantů.

Součástí plánu je písemný výsledek řízeného rozhovoru s pracovníkem nad výstupy z hodnocení (pravidelné hodnocení manažery, výstupy z AC/DC, psychodiagnostiky, 360° zpětná vazba apod.). Využívá se tehdy, je-li nutné postihnout individuální rozvojové potřeby pracovníka. Obsahuje konkrétní popis rozvojových cílů, oblastí, a metod v...

 

Týmový rozvojový plán

Jsou situace, kdy běžné vzdělávací aktivity ve společnosti nepostihují  potřeby pracovního týmu. Pokud je to váš případ, připravíme pro vaše týmy plán rozvoje na míru. Využijeme při tom osmnáctiletých zkušeností našeho týmu seniorních konzultantů.

Součástí plánu je písemný výsledek řízených rozhovorů se členy týmu nad výstupy z hodnocení (pravidelné hodnocení manažery, výstupy z AC/DC, psychodiagnostiky, 360° zpětná vazba apod.). Využívá se tehdy, je-li nutné postihnout rozvojové potřeby pracovního týmu. Obsahuje konkrétní popis rozvojových cílů, oblastí, a m...

 

Individuální a skupinové koučování

Koučování je efektivní metodou osobního rozvoje jednotlivce i skupin v organizaci.

Jeho cílem je maximální využití potenciálu koučovaného, využití energie pro realizaci změn, vedoucích ke zvýšení výkonnosti. Oblasti koučování, konkrétní cíle a způsob jejich vyhodnocování jsou stanovovány v úvodu koučovacího procesu. Vycházejí z potřeb koučovaného a zástupce zadavatele (sponzora), kterým je obvykle přímý nadřízený koučovaného. ...

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.