Potřebujete efektivněji využít interních zdrojů a rozvinout potenciál vašich lidí? Připravujete pro své zaměstnance individuální nebo týmový rozvojový program? Chtěli byste zapojit manažery do vzdělávání a rozvoje pracovníků a nevíte, jak zajistit, aby to dlouhodobě fungovalo?

Pomůžeme vám doplnit praktické dovednosti a zkušenosti k plánování a řízení programů vzdělávání či on-the-job rozvoje. Naplánujeme a vytvoříme pro vás takový program, který bude fungovat. 

Vzdělávací a rozvojové programy připravujeme tak, aby s minimálními náklady na jednotlivce přinesly firmě maximální měřitelnou hodnotu. Důraz klademe na praktický rozvoj. Ke zvýšení účinnosti programu propojujeme přes diagnostiku vzdělávání se sebepoznáním.

Máme rozsáhlé zkušenosti s přípravou personalistů a manažerů pro roli interních mentorů či koučů.  Poskytujeme externí lektory a certifikované kouče.

Firemní vzdělávání a rozvoj

Zvýšíme efektivitu, výkon a profesionalitu vašich zaměstnanců. Pomůžeme vám plnit vaše náročné cíle a úkoly.

Kombinujeme nejmodernější postupy se zavedenými, a to vždy tak, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku s co nejnižšími náklady. Využíváme propracovaných Development Center (DC), kombinujeme online-offline vzdělávací programy, pracujeme s metodami blended learning či zážitkového učení a aplikujeme celou řadu postupů určených k upevnění získaných znalostí.

S ohledem na firemní potřeby připravujeme krátkodobé i dlouhodobé, týmové i individuální vzdělávací programy. Firemní vzdělávání připravíme buď přímo ve vaší společnosti, nebo vám nabídneme vlastní školící prostory či jiné prostory dle vašich představ.

Tradiční témata

Aktuálně pořádáme otevřené kurzy s následujícími tématy: 

Souběžně připravujeme pro klienty i řadu interních školení a tréninkových programů. Pokud vás vzdělávání a rozvoj zajímá, rádi vám řekneme víc. 

Témata HR

Aktuálně pořádáme otevřené kurzy s následujícími tématy:

Naši konzultanti a lektoři poskytují i individuální školení a konzultace pro HR manažery a specialisty, jakož i pro manažery s HR kompetencemi. K nejaktuálnějším patří kromě vzdělávání pro potřeby interních AC/DC také podpora a nácvik praktických dovedností pro oblast outplacementu. Pokud vás HR vzdělávání a rozvoj zajímá, obraťte se na nás. 

Osobní rozvoj

Aktuálně pořádáme otevřené kurzy s následujícími tématy:

Naši zkušení a certifikovaní kouči i konzultanti vám mohou poskytnout i individuální programy či konzultace, a to jak pro jednotlivce, tak pro pracovní i jiné týmy. 

 

Pro klienty připravujeme také programy a tréninky v oblasti týmové spolupráce, outdoor aktivit, školení etikety, finanční gramotnosti a mnoha dalších. Ať už se jedná o tradiční programy či horké trendy, vždy využíváme dlouholetých zkušeností, které náš seniorní tým při realizacích nasbíral.  

 

Libuše Máchová
manažerka rozvoje, senior konzultantka, lektorka a koučka
Představte si rozvoj jako cestu k cíli. Aby se Vám na ni chtělo vydat, musí Vás meta lákat – proč byste se jinak namáhali? Pak si vybíráte stezku – může být klidná i dobrodružná, krátká i dlouhá, strmá nebo rovná. Pomůžeme Vám vybrat a zdolat cestu, na které nezabloudíte, půjdete po ní s radostí a neminete cíl…
Email machova@tcc.cz

Screening potenciálu a výběr talentů pro jejich další rozvoj ve společnosti Telefónica. Skupinovou rozvojovou potřebu z DC jsme realizovali prostřednictvím dalšího rozvoje v oblasti komunikace. 

Příprava manažerů, kteří budou relokalizováni do Číny, na tamní prostředí, kulturu, zvyklosti, komunikační a manažerská specifika.

Trénink naměřený na lektorské dovednosti pro interní tým trenérů.

Podařilo se nám ze zkušených oborníků v roli interních trenérů „vytvořit“ skutečné profesionály.

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.