fbpx

Realizujete Assessment centrum nebo Development centrum vlastními silami? Rádi byste věnovali maximum pozornosti výkonu účastníků? Přáli byste si vytvořit pro účastníky i hodnotitele ideální podmínky? Nejsou vaše snahy získat management ke spolupráci vždy korunovány úspěchem? Hledáte inspiraci nebo byste si chtěli rozšířit paletu technik, se kterými budete schopni postavit skutečně efektivní program? 

Využijte náš Assessment store. 

Přináší inspiraci pro realizaci výběrových řízení a šetří čas spojený s jejich přípravou. Poskytuje zásobu modelových situací, dotazníky a testy z profesní diagnostiky. Umožňuje si najmout zkušeného a nezaujatého hodnotitele či psychologa a rozšířit si tak obzory.

V Assessment store si můžete vybrat přesně to, co pro svůj program potřebujete: metody, kapacity, inspiraci nebo všechno najednou. 

Potřebujete nové nástroje a techniky?

Šetřete svůj čas a kapacity, využijte naše špičkové a praxí ověřené know-how

Assessment Store - nástroje

Modelové situace

Přehledně řazené v katalogu podle pozice, sledovaných kompetencí či typu (individuální, párové, týmové apod.)

Vybírejte modelové situace z přehledného katalogu modelových situací.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

 

Online diagnostika

Široké spektrum profesní diagnostiky nabízí dotazníky, testy a další nástroje se snadnou administrací a okamžitým vyhodnocením. Více na www.tcconline.cz.

Chcete rozvíjet své dovednosti při realizaci?

Inspirujte se, rozvíjejte své best practice

Assessment Store - dovednosti

Know-how a inspirace

Pořádáme otevřené kurzy a speciální školení, poskytujeme individuální konzultace v oblasti plánování, realizace i vyhodnocení AC/DC. 

Aktuální nabídku otevřených kurzů pro personalisty a manažery s HR kompetencemi najdete zde.

Rádi byste obohatili Váš realizační tým?

Využijte kapacit našich odborníků, konzultantů a psychologů s praxí v AC napříč trhem

Assesment Store - lidi

Externí kapacity

Zapůjčíme Vám moderátora, hodnotitele, nebo psychologa. Naši konzultanti Vám pomohou při plánování, realizaci i vyhodnocení Vašeho AC/DC. Seznamte se s námi.

 

Pokud vás Assessment store zajímá, rádi vám řekneme víc. Kontaktujte nás na assessmentstore@tcc.cz

„Assessment Store je ideální službou pro rychlou přípravu AC/DC na vysoké úrovni. Výběr z různorodých modelových situací, které jsou okamžitě k dispozici, nám umožňuje velmi rychle reagovat na požadavky manažerů realizovat AC. TCC nenabízí zdaleka pouze rozsáhlý archiv modelových situací, ale také okamžitou podporu při zpracování a úpravě úloh. Tento aktivní a prozákaznický přístup dělá ze služby Assessment Store to, co jsme dlouho hledali,“ říká Martina Navrátilová, RWE Česká republika, Specialist, Development & Recruitment, která je zodpovědná za metodiku a realizaci AC/DC ve skupině RWE v České republice.