Stážista, Projektový manažer junior

Studuješ andragogiku nebo příbuzný obor? Chceš získat zajímavé profesní zkušenosti? Jsi komunikativní, aktivní, máš o týmového ducha? Jsi kamarád/ka s Wordem, Power Pointem, víš něco třeba o Doodly? Máš zkušenosti s LMS, vytvářením e-learningu, a asynchronními formami vzdělávání? Hledáš možnost být součástí pohodového kolektivu, kde by si mohl/mohla všechny tyto své dovednosti uplatnit? Pak jsi náš člověk a rádi tě na pozicích Stážista nebo Projektový manažer junior přivítáme v našem TCC týmu!

Číst dál...

Podpora obchodu a marketingu

Jsi akční, nebojíš se komunikovat, máš nápady, smysl pro estetiku a chuť se učit nové věci? Zajímá tě svět obchodu, práce s klienty a nebojíš se nových výzev? V tom případě neváhej využít novou příležitost a připoj se k nám do TCC týmu na pozici Podpora obchodu a marketingu

Číst dál...

Projektový manažer/manažerka

Jsi komunikativní, proaktivní, máš organizační a projektové schopnosti, proklientské smýšlení a týmového ducha? Jsi kamarád/ka s Wordem, Power Pointem, Excelem, máš smysl pro strukturu a estetiku a zároveň hledáš práci v pohodovém kolektivu, kde by si mohl/mohla všechny tyto své dovednosti uplatnit? Pak jsi náš člověk a rádi tě na pozici Projektového manažera/manažerky přivítáme v našem TCC týmu!

Číst dál...