Manažer HR projektů

Jsi komunikativní, proaktivní, máš organizační schopnosti, proklientské smýšlení a týmového ducha? Jsi kamarád/ka s Wordem a PowerPointem, máš smysl pro strukturu a estetiku a zároveň hledáš práci v pohodovém kolektivu, kde bys mohl/a všechny tyto své dovednosti uplatnit? Pak jsi náš člověk a rádi Tě v našem TCC týmu přivítáme na pozici Manažer HR projektů.

Číst dál...

Lecturer – a personality to his fingertips fancy inspiring others

Do you have a wide experience in lecturing? Do you enjoy meeting with people, developing them, and teaching them new skills? Can you grab people's attention and make them excited about the content? Moreover, do you also have humility and appreciate others' experiences and life stories? Do you want to do what makes you happy (training, coaching, facilitating, moderating) without looking for new clients?

Číst dál...

Stážista, Projektový manažer junior

Studuješ andragogiku nebo příbuzný obor? Chceš získat zajímavé profesní zkušenosti? Jsi komunikativní, aktivní, máš o týmového ducha? Jsi kamarád/ka s Wordem, Power Pointem, víš něco třeba o Doodly? Máš zkušenosti s LMS, vytvářením e-learningu, a asynchronními formami vzdělávání? Hledáš možnost být součástí pohodového kolektivu, kde by si mohl/mohla všechny tyto své dovednosti uplatnit? Pak jsi náš člověk a rádi tě na pozicích Stážista nebo Projektový manažer junior přivítáme v našem TCC týmu!

Číst dál...