fbpx

Ocenili byste rady a návody pro efektivní nábor nebo smysluplný rozvoj svých lidí? Chcete do své HR kuchyně získat další recepty a ingredience? U nás je rozhodně z čeho vybírat!

My totiž víme, jak. A nechceme si nechávat všechno jen pro sebe. S náborem i rozvojem lidí máme mnoho let zkušeností, spolupracujeme s největšími hráči na trhu i s menšími firmami a rádi se o naše zkušenosti podělíme. Naučíme Vás pracovat s našimi nástroji, předáme Vám rady a doporučení, včetně tipů z praxe. S naším know-how pak můžete vybírat a rozvíjet své zaměstnance efektivněji a šetřit tak čas i zdroje. 

Můžete si zvolit některý z našich kurzů nebo Vás do našeho know-how zasvětíme individuálně. Je na Vás a Vašich možnostech, jakou variantu si vyberete.

 

Co všechno Vám můžeme předat?

Know-how k online diagnostice

Nabízíme celou řadu online diagnostických nástrojů, dotazníků, testů. Naší diagnostiku si sami mnoho let vyvíjíme, prověřujeme a testujeme. Naše mise je zbavit diagnostické metody roušky magie a naopak je co nejvíce přiblížit a zpřístupnit našim klientům. Rádi se s Vámi o naše diagnostické nástroje podělíme, naučíme Vás s nimi pracovat a interpretovat jejich výstupy. Můžeme naší online diagnostiku propojit s Vašimi HR procesy a nástroji.

Realizujeme kurzy pro začátečníky i pokročilé, rádi pro Vás připravíme kurz na míru nebo zcela individuální řešení.

 

Chci získat Vaše diagnostické know-how – napíšu Vám

Know-how k 360° zpětné vazbě

Třistašedesátka“ může být jeden z nejdůležitějších HR nástrojů. Kvalitní zpětná vazba je klíčová pro otevřenou komunikaci a celou firemní kulturu, nehledě na osobní rozvoj každého z nás. Z naší zkušenosti je nezbytné věnovat přípravě a realizaci 360° zpětné vazby maximální pozornost, aby skutečně přinesla smysluplné výstupy a posílila důvěru Vašich lidí v tento nástroj.

Naučíme Vás, jak celý projekt připravit, jak sestavit matice hodnotitelů a samotný dotazník, jaké výstupy zvolit a jak s nimi pracovat. Podělíme se s Vámi o cenné rady a tipy, pomůžeme Vám vyvarovat se nejčastějších chyb. 

 

Chci se naučit provádět a vyhodnocovat 360° zpětnou vazbu – napíšu Vám

Know-how k zaměstnaneckému průzkumu

Zajímá Vás, jak jsou u Vás lidé spokojeni a co jim chybí? Chcete si realizovat zaměstnanecký průzkum a nechcete riskovat zbytečné chyby, které by mohly ohrozit podobné projekty do budoucna? Umění naslouchat zaměstnancům je dnes ještě důležitější než před pár lety. Rádi Vás naučíme vše potřebné, podělíme se o zásady a principy, jak na to. Naučíme Vás, jak celý projekt a proces připravit a zrealizovat. Podělíme se s Vámi o tipy, jak následně pracovat s výstupy, jak je prezentovat a přetavit do návazných kroků. Protože Vaši lidé průzkumům uvěří, když uvidí, že mají reálný efekt.

 

Chci dělat kvalitní zaměstnanecké průzkumy – napíšu Vám

Know-how k Assessment centru / Development centru

Inspirujeme. Připravujeme modelové situace. Hledáme pro Vás nezaujaté hodnotitele a psychology. I když realizujete Assessment centrum nebo Development centrum vlastními silami, vždy jsme tu pro Vás. Můžeme Vám dodat potřebné kapacity, nové metody nebo „jen“ potřebný nápad. Ať už potřebujete postavit svá "ácéčka" nebo "décéčka" od základu nebo ty stávající rozšířit a posunout dál, rádi Vám pomůžeme. Navštivte náš Assessment store, kde najdete vše potřebné.

 

Chci navštívit Váš Assessment store

Know-how v koučování

Rádi byste se zdokonalili v koučování, rozšířili si paletu koučovacích technik nebo sdíleli zkušenosti s jinými kouči? Podpoříme Vás ve Vaší koučovací roli sdílením osvědčených koučovacích technik, metodik a nástrojů. Rádi se podělíme o konkrétní zkušenosti, tipy a nabídneme možnost čerpat hned z několika různých koučovacích škol. Chcete Vaše koučovací kontrakty zefektivnit a zvýšit jejich úspěšnost? Obraťte se na nás.

 

Chci zlepšit naše koučování – napíšu Vám

Know-how pro trenéry a školitele

Vzděláváte ostatní? Dostali jste se ve firmě na pozici školitele? Ocenili byste jasné a použitelné základy trenérských dovedností nebo spíše tipy a triky pro pokročilé? Rádi Vám podáme pomocnou ruku a naučíme Vás vše potřebné, abyste byli ještě lepší! Staňte se uznávaným a vyhledávaným lektorem, posuňte své dovednosti o kus dál!

 

Chci zvýšit své lektorské kompetence – napíšu Vám

Know-how pro HR manažery a specialisty

Řešíte ve firmě nestandardní problém, se kterým si nevíte rady? Potřebujete rychle a uceleně načerpat znalosti v oblasti HR nebo získat vhled do specifických témat? Neváhejte využít zkušeností a dlouholeté praxe našich konzultantů, rádi Vám pomůžeme. Můžeme Vám potřebné informace předat prostřednictvím mentoringu, setkávat se individuálně nebo připravit kurz na míru. 

 

Vaše HR know-how mě zajímá – napíšu Vám

Mentoring

Mentoring není v prostředí HR rozhodně loňská novinka. V mnoha firmách se již dlouho používá jako efektivní nástroj rozvoje vybraných pracovníků, slouží jako platforma předávání zkušeností mezi seniorním a juniorním zaměstnancem.

TCC nepracuje s mentoringem izolovaně, využívá jej jako součást dlouhodobých rozvojových programů v kombinaci s dalšími žánry (klasická školení, talent programy, interní koučink, práce na interních projektech). Takové využití umožňuje nejen klasický rozvoj, ale podílí se i na pozitivní změně klimatu, wellbeingu, zavedení managementu znalostí a vytváření učící se organizace.

Více o mentoringu v článku Moniky Drahošové pro HR news.

 

Vaše HR know-how mě zajímá – napíšu Vám

Poradna: mzdy, pracovní právo a personalistika

V této sekci Vám chceme poskytnout konkrétní informace nebo rozbory aktuální problematiky. Některé články jsou napsané přímo pro náš web, jiné pro některé z našich partnerských médií.

Čerpání dovolené po mateřské

Neschopenka místo prvního dne v práci

Doručování písemností po novele Zákoníku práce 2020

Možnosti „přivýdělku“ při mateřské a rodičovské dovolené

 

Mám zájem o rozvoj nebo konzultace v této oblasti – napíšu Vám