Obsazujete důležitou pozici a stále hledáte toho pravého člověka? Nebo skládáte tým a chcete vyladit dokonalý mix charakterů? Chcete nabírat právě takové lidi, kteří Vám přinášejí nejlepší výsledky?

Pomůžeme Vám. Dostanete od nás nezkreslený názor na jednotlivé uchazeče. Přispějeme nezávislým pohledem nebo srovnáním napříč trhem. Nabídneme Vám vhled do kandidátů skrze naše diagnostické nástroje. Vezmeme v úvahu Vaše specifika a to, co dělá právě Vaše lidi úspěšnými.

Náš seniorní tým absolvuje ročně stovky výběrových řízení napříč pracovními pozicemi a obory, naši konzultanti viděli tisíce kandidátů a jsou zběhlí v práci s diagnostickými nástroji. Připravujeme a vzděláváme také další personalisty nebo psychology, o své know-how se umíme podělit!

Měníme HR náklady na investice. Jak to děláme?

 

Jak pracujeme

Assessment centrum

„Ácéčko“ je komplexní diagnostický program, ve kterém identifikujeme nejen aktuální úroveň klíčových kompetencí, ale i potenciál a oblasti vhodné k dalšímu rozvoji. V Assessment centru kombinujeme řadu metod, zpravidla modelové situace, behaviorální a jiná interview, psychodiagnostiku či případové studie. Kdy je AC ideální?

 • Když vybíráte z více externích kandidátů
 • Když vybíráte z interních kandidátů bez praktických zkušeností s konkrétní pozicí
 • Když chcete zmapovat také potenciál a určit správný směr rozvoje kandidáta
 • Když chcete zvýšit objektivitu výběru

Assessment centra připravujeme už 18 let a rádi s Vámi zrealizujeme to Vaše. Anebo si chcete Assessment centra dělat sami a potřebujete to naučit své lidi? Rádi se s Vámi o naše zkušenosti a tipy podělíme! Navštivte náš Assessment store a vyberte si co je libo.

Zaujalo mě to, chci navštívit váš Assessment store

Online Assessment centrum

Online Assessment centrum, je komplexní diagnostický program, ve kterém identifikujeme aktuální úroveň klíčových kompetencí i potenciál a oblasti vhodné pro další rozvoj kandidátů.

Online Assessment centrum je:

 • forma výběrového řízení, kterou využíváme při náboru nových zaměstnanců,
 • metoda kombinující modelové situace a další diagnostické nástroje dle nároků jednotlivé pozice,
 • online proces, probíhající mezi kandidátem a týmem hodnotitelů.

Specifika online Assessment centra ve srovnání s běžným Assessment centrem

 • Vše probíhá online v rozhraní běžně užívaného internetového prohlížeče, potřebujete pouze připojení k Internetu.
 • Realizace online Assessment centra je také ideální k prověření kompetencí kandidátů pro fungování ve vzdálených týmech nebo tam, kde je běžně využíván home office.

V čem se naopak od běžného Assessment centra neliší?

 • Umožňuje sledovat a hodnotit kandidáty v souladu s požadavky a kompetencemi na konkrétní obsazované pozice.
 • Dovoluje sledovat kandidáty v modelových situacích, které jsou postaveny na základě reálných situací, a umožní tak zmapovat předpoklady kandidáta pro fungování na konkrétní pozici.
 • Umožňuje srovnávat více kandidátů za srovnatelných podmínek – stejné úkoly a stejná náročnost úkolů, nastavená objektivní kritéria pro hodnocení výkonů, ověřená metodika.
 • Díky pohledu více hodnotitelů eliminuje subjektivní hodnocení jednotlivých kandidátů.

Co přinese realizace online Assessment centra manažerům?

 • Umožní vidět kandidáty v akci.
 • Ukáže, jak se kandidáti staví k zadaným úkolům, jak jsou schopni komunikovat a jak zvládají nové situace a podmínky.
 • Rozkryje motivaci kandidátů, jejich schopnost sebereflexe i potenciál k dalšímu rozvoji.
 • Přináší možnost získat od hodnotitelů praktická doporučení pro případnou budoucí spolupráci s kandidátem – např. pro jeho adaptaci, motivaci, způsob vedení, způsob rozvoje.
 • Umožní manažerům zacílit rozvoj kandidáta na základě písemného hodnocení kandidáta a průběžně vyhodnocovat jeho dovednosti a reálný posun.
 • Zajistí plynulost náboru nových lidí i v dobách ztížených či krizových (např. v dobách, kdy je ztížené cestování).

 

Chci vyzkoušet Online Assessment Centrum - napíšu Vám

Online psychodiagnostika

Budoucnost je online! Online psychodiagnostika není magie, ale spolehlivý moderní nástroj pro HR. Naši psychodiagnostiku mnoho let vyvíjíme a prověřujeme a rádi Vás s ní naučíme pracovat.

Naše online diagnostika je spolehlivá, má vysokou vypovídající hodnotu a je cenově dostupná. Díky ní poznáte kandidáta ještě předtím, než se s ním setkáte. 

Máme dotazníky zaměřené na osobnostní nastavení, manažerské styly, obchodní dovednosti, odolnost vůči stresu, komunikační styl či preferenci firemní kultury a další. Otestovat můžeme logické uvažování, koncentraci pozornosti, angličtinu, obchodní dovednosti a jiné oblasti. Samozřejmostí je okamžité vyhodnocování výsledků a snadná integrace do dalších HR nástrojů.

Naučíme Vás diagnostikovat, vyhodnocovat výstupy z diagnostických nástrojů a dále s nimi pracovat. Vše si můžete administrovat sami z pohodlí vlastní kanceláře, nebo využít pomoci našich zkušených projektových manažerek.

 

Rád bych věděl více informací o online psychodiagnostice

Success factor index

Pracujeme s naším unikátním nástrojem SFI (Success factor index). SFI propojuje naši psychodiagnostiku s reálnými výsledky Vašich lidí na konkrétních pozicích. V důsledku tak dokážeme identifikovat klíčové faktory rozhodující o úspěchu na konkrétní pozici, ať už se jedná o obchodníky nebo pracovníky call centra. To vše při zohlednění firemní kultury. Dokážeme takto predikovat úspěšnost jednotlivých kandidátů až s 90% spolehlivostí. Pak už budete nejen tušit, ale skutečně vědět, kdo z kandidátů má největší předpoklady pro úspěch a budete zase o krok dál před konkurencí!

Chci nabírat jen ty nejlepší

Job matching

Popište svého nejlepšího zaměstnance a s námi najdete další takové. V Job matching nástroji nejprve vytvoříte profil ideálního kandidáta. Uchazeči poté vyplní přidělenou psychodiagnostiku a díky online rozhraní máte okamžité výstupy. Zprávy budou zahrnovat nejen informace o shodě s Vaším ideálním kandidátem, ale třeba i osobnostní nastavení nebo kariérové směřování a doporučení k dalšímu rozvoji.

Chci dostat správné lidi na správné židle

Behavioral event interview

Ještě lepší, než klasický pohovor! Zjišťujeme totiž konkrétní a pozorovatelné chování a činnosti. Metoda BEI pracuje se skutečností, že žádoucí chování v budoucnu můžete odvodit od opakovaného chování v minulosti. I proto patří k TOP způsobům hodnocení dovedností a kompetencí uchazeče. Naši konzultanti jsou ve vedení behaviorálních interview trénovaní a zkušení, případně to naučí Vás a Vaše lidi.

Chci vyzkoušet tuto moderní techniku pohovorů – napíšu Vám

Onboarding

Na prvním dojmu záleží? Zajímá Vás, jak nového zaměstnance co nejlépe „nalodit“ a zapojit do Vaší firmy? Ukážeme Vám tipy a triky, které urychlují adaptaci nového člověka a zároveň připravují půdu pro práci s jeho loajalitou. Dáme Vám komplexní adaptační plán a inspirujeme Vás, jak z nápadů na adaptaci udělat výnosnou investici.

Na prvních dnech mých zaměstnanců mi záleží – napíšu Vám

Modelové situace

Potřebujete pro své náborové aktivity modelové situace a případové studie, ale nemáte čas si je "vyrobit" sami? Naše modelové situace a případové studie vycházejí z reálného prostředí skutečných firem, pozic a úkolů. Modelové situace máme uspořádané do katalogu, kde si můžete vybrat tu správnou situaci dle pozice (manažer, specialista, obchodník apod.), sledovaných kompetencí či formy (individuální, párové, týmové, apod.) a typu úkolu (vyjednávání, prezentace atd.).

Chci si prohlédnout vaše modelové situace