Webináře

V situacích, kdy není možné setkávat se při školeních osobně, jsou jedinečnou možností webináře. Jejich nespornou výhodou je okamžitý přístup k informacím a kontakt s odborníky. Webináře jsou navíc přenášeny živě, čímž je zajištěna přímá interakce s účastníky.

Vyberte si z nabídky témat webinářů a zařiďte tak kvalitní vzdělávání pro sebe nebo své kolegy.

V případě zájmu pro Vás rádi připravíme webinář dle konkrétních potřeb Vaší společnosti.

Nabídka témat Webinářů

Home office

 • Home office tipy a triky
 • Home office pro leadery
 • Home office a různé role (zaměstnanec, rodič, kuchař, učitel apod.)

Stress management

 • Jak si zachovat všech 5 pohromadě
 • Relaxační techniky
 • Work-life balance v karanténě
 • Jak poskytnout „krizovou" intervenci lidem ve svém okolí
 • Jak se hodit do klidu

Komunikace

 • „Ponorka není jen žlutá" aneb konflikty a karanténa
 • „Je to jiné, ne horší" aneb práce se změnou v současné situaci
 • Neverbální komunikace v online prostředí

Manažerský přístup při řízení vzdálených týmů

 • Čím „zabavit tým" – zadávání vhodných úkolů na dálku
 • Rozvoj lidí
 • Tým na dálku
 • Motivace
 • Hodnocení
 • „Nová pravidla hry"

Formáty webinářů

 • Konzultace (1–2 osoby, časový rozsah 60–90 min.)
 • Webinář pro velké skupiny (nad 12 osob, časový rozsah 60 min.)
 • Webinář pro malé skupiny (do 12 osob, časový rozsah 3 hod.)

Pro vzdělávání formou webináře stačí přístup na Internet. K realizaci využíváme prostředí běžných internetových prohlížečů.

Mám zájem o webinář – napíšu Vám

Školení/Kurzy 

Učení mučení? U nás to tak být nemusí. Potřebujete realizovat školení z oblasti bezpečnosti práce nebo právních předpisů? Proškolit své pracovníky v novém systému benefitů nebo manažery vyškolit v novém systému hodnocení? Rádi byste, aby si to nepřišli jen odsedět, ale aby si ze školení odnesli nějaké konkrétní praktické a užitečné poznatky a plán, jak je ve své praxi uplatnit? Umíme připravit školení na nejrůznější témata, pomůžeme Vám s komunikací a motivací pracovníků a nabídneme zkušené a kvalitní lektory. Spolupracujeme s odborníky – lektory, kteří mohou nabídnout nejen znalosti dané problematiky, ale také mnohaleté praktické zkušenosti a přesahy do jiných disciplín.

Mám zájem o školení – napíšu Vám

Tréninky

Trénink dělá mistry? Tak určitě! Hledáte trénink manažerských dovedností pro manažery, kteří jsou ve vedoucí roli nově, pro projektové manažery nebo trénink pokročilých manažerských dovedností pro ostřílené kádry? Sháníte trénink pro obchodníky, kteří už leccos zažili anebo by se vám hodil trénink, který zbaví neobchodníky strachu z obchodování?

Stavíme na logice prožít - pochopit – použít. Ať už trénujeme manažerské dovednosti, obchodní dovednosti, prezentační dovednosti a rétoriku nebo vedení a facilitaci porad, vedeme naše účastníky k aktivnímu zapojení. Připravujeme je často už před samotným tréninkem, ať už prostřednictvím různých online dotazníků nebo domácích úkolů a experimentů. Trénink samotný vedou zkušení trenéři, kteří cílí aktivity přímo na potřeby účastníků a využívají pestrou paletu nástrojů a technik. Na našich tréninzích se můžete ocitnout v různých rolích, slyšet se a vidět očima druhých, dostat okamžitou zpětnou vazbu, ale také třeba stavět z lega nebo házet kostkami. 

A protože víme, že to zásadní je, co si účastník z tréninku přenese do své každodenní praxe, cíleně se zaměřujeme i na to. Pomáháme účastníkům vytvářet si konkrétní akční plány a definovat první kroky „co jinak, co dál“, organizujeme tzv. „follow up“ aktivity, ať už se jedná o navazující trénink, workshop nebo 360° zpětnou vazbu. Klíčem je vždy užitečnost pro naše klienty.

Mám zájem o trénink – napíšu Vám

Semináře a přednášky

Chcete si rozšířit obzory, poslechnout si kapacity v daném oboru nebo si potřebujete doplnit specifické znalosti? Získávejte informace od špiček v oboru a buďte zkrátka ještě lepší a v obraze. Nebo můžete spojit příjemné s užitečným a přijít s námi posnídat na některou z našich tematicky zaměřených snídaní.

Mám zájem o Vaše služby – napíšu Vám

Dlouhodobé programy/Firemní akademie

Chcete pro své manažery nebo obchodníky opravdu kvalitní a dlouhodobé vzdělávání, které bude korespondovat s Vaší firemní strategií a kulturou? Chcete ve své firmě vybudovat manažerskou nebo obchodní akademii, která by umožňovala nejen systematický rozvoj pracovníků, ale také je zároveň motivovala a posilovala jejich soudržnost a angažovanost vůči firmě? Jste pracovníkem HR a uvítali byste dlouhodobý a systematický rozvoj napříč oblastmi HR? Chcete si udržet a cíleně rozvíjet ty nejšikovnější zaměstnance a hodil by se Vám program pro talent management? Pak Vám rádi pomůžeme s přípravou i realizací takových programů a akademií, nabídneme best practice a konkrétní nástroje, máme z čeho vybírat.

Chci si postavit firemní akademii – napíšu vám

Programy na míru

Znáte svoji firmu a víte, co potřebujete. Jen vám v standardních kurzech něco chybí nebo naopak přebývá a není to to pravé ořechové? Ať už jde o prezentační dovednosti pro introverty, manažerské dovednosti a motivaci zaměstnanců v situaci neustálých změn nebo něco jiného, pozvěte nás! Ušetříte čas i prostředky – kurz bude mít jasně danou strukturu šitou na míru vám i vaší firmě a především vašim lidem. Nebudeme vás zdržovat tím, co už umíte nebo nevyužijete a zaměříme se pouze na to, co skutečně využijete.

Mám zájem o program na míru – napíšu Vám

Otevřené kurzy

Někdy je to nejednoduší řešení to nejlepší. Na našem webu nejdete vždy několik desítek různých kurzů a další přidáváme každý den. Ať už jde o populární stálice z oblasti komunikačních, manažerských nebo prodejních dovedností, nebo nové záležitosti spojené s technologiemi a specifickými situacemi, naše školení si drží maximální úroveň. A především – musí být přenositelné do praxe, jinak by neměla smysl. Přesvědčte se sami.

Chci vidět kompletní nabídku kurzů

Blended learning

Aktuálním trendem ve vzdělávání a rozvoji je tzv. Blended learning, který efektivně kombinuje různé rozvojové žánry a propojuje synchronní i asynchronní formy.

Mezi hlavní výhody Blended learningu patří:

 • přizpůsobení se Vašim osobním potřebám (BL bere ohled na Vaše individuální rozvojové potřeby a zohledňuje Váš individuální styl učení),
 • časová flexibilita (tématu se věnujete v čase, který je pro Vás nejvhodnější i s ohledem na Váš denní rytmus),
 • prostorová svoboda a flexibilita (omezuje či odstraňuje nutnost dojíždění).

V TCC mícháme Blended learning na základě dat získaných prostřednictvím diagnostiky prostředí, týmů i jednotlivců. Díky analýze učebních stylů dovedeme sestavit kombinaci synchronních a asynchronních modulů tak, aby odpovídala reálným potřebám jednotlivců i skupin.

Naše rozvojové projekty mají „360° dopad“ – koncipujeme je tak, aby byly užitečné nejen pro přímé účastníky, ale také pro jejich nadřízené, kolegy i případné podřízené a klienty. To podporuje „trvalou udržitelnost“ dosažených výsledků a umožňuje našim klientům měnit náklady na vzdělávání ve výhodnou investici.

 

 

Chci vědět více o Blended learningu – napíšu Vám