fbpx

IRBRozvojové balíčky přinášejí inspiraci a inovaci pro stávají rozvojová řešení, hodí se jako doplnění či alternativa katalogových rozvojových aktivit nebo jsou vhodné pro doplňkový individuální rozvoj zaměstnanců. Balíčky jsou postaveny velmi motivačně a vždy zohledňují konkrétní požadavky daného účastníka či týmu. Investice do individuálního balíčku je srovnatelná s investicí na jednoho člověka v rámci skupinového tréninku.

Rádi Vám představíme koncepci i nabídku Rozvojových balíčků blíže.

Kontaktujte nás na rb@tcc.cz.

Přehled standardních balíčků

Rozvojové balíčky O Balíčku Obsahuje

Kariérové poradenství aneb kariérový restart

Přemýšlíte, kam se dál ve své profesi posunout? Váháte, zda prohlubovat své znalosti nebo se vydat na manažerskou dráhu? Cítíte, že Vám v poslední době chybí energie a chuť se dál rozvíjet? Potřebujete nový impuls? Uvažujete nad smysluplností toho, co děláte a přemýšlíte, zda existuje něco, co by Vás naplňovalo více? Absolvujte sebepoznávací balíček zaměřený na Vaši další kariéru a získejte nové inspirace.

2 online dotazníky

90 minut konzultace

cena 5 400 Kč bez DPH
Objednat

Manažer

Vedete a řídíte lidi? Kladete si otázku, jakými manažery vlastně jste? A jakými byste chtěli být? A nebo jste v manažerské roli nováčky a váháte, jakou cestou se vydat? Žádné poučky a rady nejsou univerzální. Zmapujte si pomocí psychodiagnostického balíčku nejprve sami sebe, a poté si zvolte s pomocí odborníka svou vlastní cestu dalšího rozvoje.

 • 4 online dotazníky
 • 90 minut konzultace
cena 5 700 Kč bez DPH
Objednat

Manažer plus

Řešíte aktuálně palčivé téma? Potýkáte se dlouhodobě s nějakým problémem? Nemůžete přijít na řešení opakujících se situací? Nebo prostě chcete být v něčem lepší? Váháte nad přínosy obecných a univerzálních kurzů manažerských dovedností? Zvolte si sebepoznávací manažerský psychodiagnostický balíček doplněný o koučovací minikontrakt.

 • 4 online dotazníky
 • 90 minut konzultace
 • 3x koučovací sezení (koučovací minikontrakt)
cena 21 900 Kč bez DPH
Objednat

Osobní efektivita

Narůstá Vám objem práce, rozšiřují se Vaše kompetence, řídíte náročné procesy a projekty a přitom čas je jenom jeden? Jak se vyhnout přetížení, zorganizovat si svou práci, kde vzít prostor pro sebe, své blízké a odpočinek? Možná Vám pomůže lepší plánování, možná jen potřebujete najít systém, anebo se naučit říci NE. Spolu s konzultantem si udělejte pořádek sami v sobě.

 • 3 online dotazníky
 • 90 minut konzultace
cena 5 600 Kč bez DPH
Objednat

Štěstí přeje odvážným aneb jak se prosadit

Máte dobré nápady, které se Vám nedaří prosadit? Chcete vybočit z řady, ale stydíte se? Nebo si jen chcete umět konečně říct o něco, co Vám chybí? Ale jak to udělat a při tom neohrozit vztahy s lidmi okolo sebe? Ověřte si, jak jste na tom s asertivitou, a společně s konzultantem-koučem si stanovte svůj osobní plán, co s tím uděláte.

 • 3 online dotazníky
 • 90 minut konzultace
cena 5 600 Kč bez DPH
Objednat

Průvodce změnou

Čekají Vás velké změny? Nejste si úplně jistí tím, jestli je vítáte nebo jsou Vám spíš nepříjemné? Víte, jakým způsobem měníte věci ve svém životě? Co vlastně potřebujete, abyste změny zvládli co nejlépe? Jak se na ně připravit, čemu věnovat pozornost tak, aby Vás nezaskočily? Ve spolupráci s konzultantem-koučem si vytvořte svého vlastního průvodce změnou.

 • 2 online dotazníky
 • 60 minut konzultace
cena 3 800 Kč bez DPH
Objednat

Basic

Chcete lépe porozumět sami sobě a tomu, jak fungujete ve své práci, týmu, rodině? Přemýšlíte, zda neopakujete stále stejné chyby nebo zda nemáte nějaké své „slepé místo“? Máte chuť na sobě pracovat, ale váháte, co by bylo to pravé téma pro Vás? Je pro Vás těžké pojmenovat, v čem jste dobří a v čem ne? Vyzkoušejte základní sebepoznávací balíček.

 • 3 online dotazníky
 • 60 minut konzultace
cena 4 000 Kč bez DPH
Objednat

Sebeprosazení

Chcete umět prosadit své nápady? Chcete umět ríct, co Vám chybí a co potřebujete, ale stydíte se nebo nechcete ohrozit vztahy s okolím? Pak je pro Vás vhodný právě tento balíček. 

 • 3 online dotazníky
 • 90 minut konzultace
cena 5 600 Kč bez DPH
Objednat

Restart

Chcete pokračovat v tom, co děláte nebo chcete zkusit něco jiného? Cítíte, že Vám chybí motivace a přemýšlíte, co by Vám sedlo. Vyzkoušejte balíček Restart.

 • 3 online dotazníky
 • 90 minut konzultace
cena 5 600 Kč bez DPH
Objednat

Energy aneb prevence stresu a vyhoření

Ztrácíte energii a elán? Cítíte se unaveni? Objevují se zdravotní potíže? Pochybujete o smyslu toho, co děláte? Štvou Vás kolegové, kamarádi, rodina? Jste podráždění či ironičtí? Cítíte se v pasti nebo pod velkým tlakem? Častěji zapomínáte? Je pro Vás těžké se soustředit? Nepodceňujte příznaky stresu nebo vyhoření. Řešte je! Začít můžete psychodiagnostickým balíčkem Energy.

 • 2 online dotazníky
 • 120 minut konzultace
 • Nácvik relaxační či aktivizační techniky zvolené na míru
cena 7 000 Kč bez DPH
Objednat

Přemýšlíte o tom, jak působíte na své okolí? Zajímá Vás, zda pohled kolegů či interních klientů odpovídá tomu, jak se vůči nim snažíte fungovat? Hledáte inspirace pro svůj další rozvoj a přitom byste rádi investovali čas a energii na rozvoj těch oblastí, které jsou skutečně klíčové pro spolupráci s Vaším okolím? Pak využijte balíček zaměřený na 360° zpětnou vazbu Vám na míru.

 • 360° zpětná vazba
 • 60 minut konzultace
cena 5 400 Kč bez DPH
Objednat

My

Hledáte způsob, jak posílit jednotnost Vašeho týmu a vytěžit co nejvíce ze vzájemné spolupráce? Máte zkušenost, že otevřená a komplexní zpětná vazba pomáhá nejen najít prostor pro rozvoj, ale i lépe pochopit druhé? Uvažujete, jak nejlépe doplnit klasické rozvojové aktivity pro svůj tým? Absolvujte společně balíček, jehož ústředním tématem je vzájemná zpětná vazba.

 • 360° zpětná vazba pro manažera a tým
 • 4 hodiny společný workshop
cena 33 800 Kč bez DPH
Objednat

Můj tým

Chcete lépe poznat svůj tým a porozumět zákonitostem, které často předurčují a formují chování a postoje jeho členů? Rádi byste sobě i členům svého týmu dopřáli rozvoj dovedností, znalostí a dotkli se pravé podstaty a předpokladů pro něj? Zajímá Vás, jak kompatibilní vůči svému týmu jste, kde se vzájemně doplňujete a kde soulad může být možná i místem skrytých rizik? Absolvujte společně balíček určený pro rozvoj sebenáhledu manažera a jeho týmu.

 • 4 online dotazníky ve dvou variantách (pro členy týmu a pro manažera)
 • 120 minut konzultace pro manažera
 • 4 hodiny společný workshop
cena 34 800 Kč bez DPH
Objednat

Přehled balíčků RESTART

Produktové listy v PDF ke stažení: Individuální balíčky RestartTýmové balíčky Restart

Rozvojové balíčky O Balíčku Obsahuje

Osobní restart

Využijte nové šance a příležitosti
Přemýšlíte, jak se Vám mění život v korona době? Máte pocit, že se Vám změnily hodnoty a priority? Co pro Vás bylo přínosem? Jaké šance se Vám otevřely a jak je můžete využít? Potřebujete si to srovnat v hlavě, ujasnit si směr a cesty, po kterých půjdete, a jak to konkrétně bude vypadat? K čemu se už nechcete vracet, co si naopak chcete zachovat a co nového budete potřebovat? Zjistěte to s rozvojovým balíčkem Osobní restart.

 • 2 online dotazníky
 • 90 minut konzultace
cena 5 400 Kč bez DPH
Objednat

Antistresový restart

Posviťte si na své obavy a strachy, dostaňte stres pod kontrolu
Je jasné, že korona doba je pořádným stresorem pro všechny. Možná se potýkáte s obavami o své zdraví a o zdraví svých blízkých. Co bude dál? Ze všech stran vás bombardují informace, že stres likviduje naši obranyschopnost a akceschopnost, ale už nezaznívá, jak si s ním poradit. Chcete si posvítit na své strachy a prostě se 'hodit do klidu'? Rozšiřte svou škálu antistresových nástrojů a dostaňte stres pod kontrolu!

 • 3 online dotazníky
 • 120 minut konzultace
cena 7 200 Kč bez DPH
Objednat

Změnový restart

Najděte ve změnách příležitosti a pozitiva
Přinesla Vám korona doba poznání, že jedinou životní jistotou je změna? Obdivujete ty, kteří vždy dokážou ve změně najít příležitosti a pozitiva? Chcete si zmapovat, jak jste na tom Vy a co dělají změny s Vámi? Rozšiřte svou sadu nástrojů pro úspěšné zvládnutí změn!

 • 3 online dotazníky
 • 60 minut konzultace
cena 4 000 Kč bez DPH
Objednat

Manažerský restart

Využijte zkušenosti z korona doby pro rozvoj svého manažerského stylu
Pracujete na manažerské pozici a korona doba je pro Vás velkou zkušeností a výzvou? Musel/a jste pod tlakem situace změnit svůj manažerský styl, přístup a nástroje? Přemýšlíte nad tím, jak manažerskou roli uchopíte nyní? Co bude jinak? V čem Vás i Vaše podřízené korona doba posunula a změnila? Jaké další manažerské nástroje bude pro Vás i Váš tým užitečné využívat více? Zjistěte to!

 • 3 online dotazníky
 • 120 minut konzultace
cena 7 200 Kč bez DPH
Objednat

Firemní restart

Vaše firma už nikdy nebude stejná jako dřív. Víte, jak dál?
Jste manažer, jednatel, nebo majitel firmy? Přemýšlíte nejen nad finančními dopady korona doby, ale také nad těmi, které se týkají organizace práce, komunikace, spolupráce, vztahů ve firmě a fungování manažerů i jejich týmů? Jaké jsou aktuálních potřeby, motivační faktory, hodnoty a názory zaměstnanců? Chcete vědět víc, než začnete jednat? Využijte náš rozvojový balíček souvisejících služeb.

Možno rozšířit o:

 • Focus groups zaměřené na hlubší analýzu klíčových oblastí
 • Workshop zaměřený na řešení vybraných klíčových oblastí

 • 60 minut úvodní konzultace
 • Průzkum spokojenosti zaměstnanců
 • 90 minut konzultace nad výsledky
Cena dle skutečného rozsahu
Objednat

Týmový restart

Vracíte se s týmem do starých kolejí nebo potřebujete nový začátek“?
Korona doba přinesla nové zkušenosti s fungováním týmů. Změnila se jak forma spolupráce a komunikace členů týmu, tak manažerský styl. Ukázaly se rozdíly ve fungování jednotlivců, jejich stylu práce i spolupráce a motivace. Možná si kladete otázku, jak s týmem pracovat dál, jestli se lze vrátit do „starých kolejí“, nebo zda bude nezbytné nastavit fungování týmu jinak. Co si ponechat a co změnit? Jak zvládnout případné negativní následky korona doby (nedorozumění, konflikty, napětí či nevyjasněné kompetence)? Zjistěte to s pomocí našeho rozvojového balíčku.

 • 3+1 online dotazníky
 • 90 minut konzultace pro manažera
 • 3 hodiny společný workshop
 • 60 minut závěrečná konzultace
cena 29 700 Kč bez DPH
Objednat