Rádi byste pracovali s vašimi „talenty“ ve firmě efektivně? Nejste si jistí, zda máte správně nastavená nominační kritéria, nebo co přesně „talent“ pro vaši firmu znamená? Potřebujete definovat přínos vašeho programu rozvoje talentů pro firmu? Máte talenty, rozvíjíte je, ale nevíte, co dál? 

Pomůžeme vám „talenty“ najít i rozvíjet.  A nejen to! Pomůžeme vám pracovat s nimi tak, aby to jim i firmě přineslo maximální užitek. 

Zmapování a rozvíjení dovedností a potenciálu zaměstnanců představuje důležitou investici do budoucnosti firmy. Přesto se objem prostředků, které firmy mohou do rozvoje talentů investovat, dnes obvykle snižuje. Ani tak ale nemusíte na rozvoj talentů rezignovat, nebo kvůli němu šetřit jinde.

Najdeme pro vás takové řešení, které vám pomůže splnit cíle i v případě, že máte omezené zdroje na vzdělávání a rozvoj. Najdeme přednosti i „bolavá místa“ nejen vašich zaměstnanců, ale i celého systému výběru a rozvoje talentů.

S využitím nejnovějších trendů a nástrojů vám pomůžeme vytvořit takový program, který vašim klíčovým lidem pomůže růst a zároveň přispívat k naplňování strategických cílů vaší firmy.

V rámci projektového řešení na míru pro vás vybereme nejvhodnější kombinaci osvědčených metod.  

Chceme rozvíjet naše talenty