IRBIndividuální rozvojové balíčky přinášejí inspiraci a inovaci pro stávají rozvojová řešení, hodí se jako doplnění či alternativa katalogových rozvojových aktivit nebo jsou vhodné pro doplňkový individuální rozvoj zaměstnanců. Balíčky jsou postaveny velmi motivačně a vždy zohledňují konkrétní požadavky daného účastníka. Investice do balíčku je srovnatelná s investicí na jednoho člověka v rámci skupinového tréninku.

Rádi Vám představíme koncepci i nabídku Individuálních rozvojových balíčků blíže.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přehled balíčků

Individuální rozvojové balíčkyO BalíčkuObsahuje

irb osobni efektivita

Osobní efektivita

Narůstá Vám objem práce, rozšiřují se Vaše kompetence, řídíte náročné procesy a projekty a přitom čas je jenom jeden? Jak se vyhnout přetížení, zorganizovat si svou práci, kde vzít prostor pro sebe, své blízké a odpočinek? Možná Vám pomůže lepší plánování, možná jen potřebujete najít systém, anebo se naučit říci NE. Spolu s konzultantem si udělejte pořádek sami v sobě.

 • 3 online dotazníky
 • 90 minutovou konzultaci

 

cena 4.000,- Kč

irb stesti

Štěstí přeje odvážným

aneb jak se prosadit

Máte dobré nápady, které se Vám nedaří prosadit? Chcete vybočit z řady, ale stydíte se? Nebo si jen chcete umět konečně říct o něco, co Vám chybí? Ale jak to udělat a při tom neohrozit vztahy s lidmi okolo sebe? Ověřte si, jak jste na tom s asertivitou a společně s konzultantem-koučem si stanovte svůj osobní plán, co s tím uděláte.

 • 3 online dotazníky
 • 90 minutovou konzultaci

 

cena 4.000,- Kč

irb jakseneztratit

Jak se neztratit ve změně

Čekají Vás velké změny? Nejste si úplně jistí tím, jestli je vítáte nebo jsou Vám spíš nepříjemné? Víte, jakým způsobem měníte věci ve svém životě? Co vlastně potřebujete, abyste změny zvládli, co nejlépe? Jak se na ně připravit, čemu věnovat pozornost tak, aby Vás nezaskočily? Ve spolupráci s konzultantem-koučem si vytvořte svého vlastního průvodce změnou.

 • 2 online dotazníky
 • 60 minutovou konzultaci

 

cena 3.000,- Kč

irb basic

Basic

Chcete lépe porozumět sami sobě a tomu jak fungujete ve své práci, týmu, rodině? Přemýšlíte, zda neopakujete stále stejné chyby nebo zda nemáte nějaké své „slepé místo“? Máte chuť na sobě pracovat, ale váháte, co by bylo to pravé téma pro Vás? Je pro Vás těžké pojmenovat v čem jste dobří a v čem ne? Vyzkoušejte základní sebepoznávací balíček.

 • 3 online dotazníky
 • 60 minutovou konzultaci

 

cena 3.000,- Kč

 irb manazer

Manažer

Vedete a řídíte lidi? Absolvovali jste spousty školení a oscilujte mezi tím „co se má“ a co je Vám blízké? Kladete si při tom všem otázku, jakými manažery vlastně jste? A jakými byste chtěli být? A nebo jste v manažerské roli nováčky a váháte jakou cestou se vydat? Žádné poučky a rady nejsou univerzální, zmapujte si pomocí psychodiagnostického balíčku nejprve sami sebe a poté si zvolte s pomocí odborníka svou vlastní cestu dalšího rozvoje.

 • 4 online dotazníky
 • 90 minutovou konzultaci

 

cena 4.500,- Kč

 irb manazerplus

Manažer plus

Řešíte aktuálně palčivé téma? Potýkáte se dlouhodobě s nějakým problémem? Nemůžete přijít na řešení opakujících se situací? Nebo prostě chcete být v něčem lepší? Váháte nad přínosy obecných a univerzálních kurzů manažerských dovedností? Zvolte si sebepoznávací manažerský psychodiagnostický balíček, doplněný o koučovací minikontrakt.

 • 4 online dotazníky
 • 90 minutovou konzultaci
 • 3x koučovací sezení (koučovací minikontrakt)

 

cena 18.000,- Kč

 irb karierove

Kariérové poradenství

aneb kariérový restart

Přemýšlíte kam dál se ve své profesi posunout? Váháte, zda prohlubovat své znalosti, nebo se vydat na manažerskou dráhu? Cítíte, že Vám v poslední době chybí energie a chuť se dál rozvíjet? Potřebujete nový impuls? Uvažujete nad smysluplností toho, co děláte a přemýšlíte, zda existuje něco, co by Vás naplňovalo více? Absolvujte sebepoznávací balíček zaměřený na Vaši další kariéru a získejte nové inspirace.

 • 2 online dotazníky
 • 90 minutovou konzultaci

 

cena 4.000,- Kč

 irb energy

Energy

aneb prevence stresu
a vyhoření

Ztrácíte energii a elán? Cítíte se unaveni? Objevují se zdravotní potíže? Pochybujete o smyslu toho, co děláte? Štvou Vás kolegové, kamarádi, rodina? Jste podráždění či ironičtí? Cítíte se v pasti, nebo pod velkým tlakem? Častěji zapomínáte? Je pro Vás těžké se soustředit? Nepodceňujte příznaky stresu, nebo vyhoření. Řešte je! Začít můžete psychodiagnostickým balíčkem Energy.

 • 2 online dotazníky
 • 120 minutovou konzultaci
 • Nácvik relaxační či akviziční techniky zvolené na míru

 

cena 5.500,- Kč

 irb ja

Přemýšlíte o tom, jak působíte na své okolí? Zajímá Vás, zda pohled kolegů či interních klientů odpovídá tomu, jak se vůči nim snažíte fungovat? Hledáte inspirace pro svůj další rozvoj a přitom byste rádi investovali čas a energii na rozvoj těch oblastí, které jsou skutečně klíčové pro spolupráci s Vaším okolím? Pak využijte balíček zaměřený na 360° zpětnou vazbu Vám na míru.

 • 360° zpětná vazba
 • 60 minutovou konzultaci

 

cena 3.500,- Kč

 irb my

My

Hledáte způsob, jak posílit jednotnost Vašeho týmu a vytěžit co nejvíce ze vzájemné spolupráce? Máte zkušenost, že otevřená a komplexní zpětná vazba pomáhá nejen najít prostor pro rozvoj, ale i lépe pochopit druhé? Uvažujete jak nejlépe doplnit klasické rozvojové aktivity pro svůj tým? Absolvujte společně balíček, jehož ústředním tématem je vzájemná zpětná vazba.

 • 360° zpětná vazba pro manažera a tým
 • 4hodinový společný workshop

 

cena 16.000,- Kč

 irb mujtym

Můj tým

Chcete lépe poznat svůj tým a porozumět zákonitostem, které často předurčují a formují chování a postoje jeho členů? Rádi byste sobě i členům svého týmu dopřáli víc než rozvoj dovedností a znalostí, ale dotkli se pravé podstaty a předpokladů pro něj? Zajímá Vás, jak kompatibilní vůči svému týmu jste, kde se vzájemně doplňujete a kde soulad může být možná i místem skrytých rizik? Zkuste pro tuto myšlenku získat svůj tým a společně absolvujte balíček určený pro rozvoj sebenáhledu manažerů a jejich týmů.

 • 4 online dotazníky ve dvou variantách (pro členy týmu a pro manažera)
 • 120 minutovou konzultaci pro manažera
 • 4hodinový společný workshop

 

cena 21.000,- Kč

"Balíček Energy pro mě přišel v tu správnou chvíli. Zrovna jsem aktivně řešila téma únavy a přetížení a snažila jsem se s ním vědomě pracovat. Výsledky psychodiagnostických testů mi tak pomohly si uvědomit své chování a nasměrovat mě k tomu, abych s tím mohla efektivněji pracovat. Od koučinkového sezení jsem očekávala nejen podporu pro "myšlenkové procesy", ale i nástroj, jak dosáhnout relaxace a jak si vědomě ulevit (psychicky i fyzicky) v běžných kancelářských podmínkách s nabitým kalendářem. Velmi jsem ocenila, když paní koučka splnila obě očekávání, a o to víc, že má ve svém portfoliu arzenál relaxačních technik a rad, které umí vytáhnout ze správné kapsy dle toho, jaký jste typ člověka." 

Psychodiagnostika

Hledáte kvalitní psychodiagnostické osobnostní dotazníky a výkonové testy?

Chcete mít rychlé informace pro své rozhodování?

Vyzkoušejte naši psychodiagnostiku, která je ideálním nástrojem, pokud během náboru či rozvoje potřebujete podpořit svou intuici a postřehy objektivními fakty.

Individuální rozvojové balíčky

Hledáte inspiraci pro stávající rozvojová řešení?

Alternativu katalogových rozvojových aktivit?

Vyzkoušejte naše nové Individuální rozvojové balíčky, jež jsou ideálním prostředkem k doplnění individuálního rozvoje Vašich zaměstnanců.

Assessment store

Realizujete AC/DC sami? Využijte náš Assessment store!

Vybírejte si modelové situace z přehledného katalogu.

Pokud máte specifické potřeby, připravíme pro vás modelové situace či případové studie na míru.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.