fbpx

Jedná se o komplexní průřez celou mzdovou problematikou od pracovního práva až po roční zúčtování daně v rozsahu 80 vyučovacích hodin. Vše samozřejmě s motivace4 PORADENSTVI ROZVOJ.pngdůrazem na příklady z praxe a s detailním vysvětlením problematiky podpořené stovkami stran originálních výukových materiálů.

Kurz je akreditovaný MŠMT (20081/2022-2).

 

Co Vám kurz přinese?

Absolvent kurzu:

  • se umí orientovat ve mzdové legislativě a souvisejících právních normách;
  • zná všechny zásadní povinnosti mzdové účetní/personalisty i organizace ve vztahu k PaM;
  • umí vypočítat hrubou mzdu, srážky z mezd, náhrady mezd, příplatky ke mzdám zálohy na daň ze závislé činnosti, čistou mzdu, dovolenou a roční zúčtování záloh na daň ze závislé činnosti;
  • zná problematiku zdravotního pojištění, sociálního zabezpečení, nemocenského a důchodového pojištění, daní, i problematiku srážek ze mzdy včetně insolvencí;
  • dokáže samostatně zastat profesi mzdové účetní;
  • v případě úspěšného složení závěrečné zkoušky obdrží certifikát.

 

Komu kurz doporučujeme?

Rekvalifikační kurz je určen pro začínající (mzdovým účetnictvím nepolíbené osoby), pokročilejší mzdové účetní a personalisty, kteří chtějí získat ucelený přehled o této široké problematice a zpracovávat samostatně mzdovou agendu.

 

Termín konání

28. března 2023 až 1. června 2023, každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 19:15 (včetně přestávek, změna některého z termínů vyhrazena). Dne 1. června 2023 od 16:00 proběhne písemná závěrečná zkouška.

 

Forma

Prezenční v prostorách školy Střední průmyslová škola stavební Brno, Kudelova 1855/8. V případě covidových omezení přechod do on-line podoby.

 

Program kurzu

Osnova

 

Cena

9 999 Kč bez DPH za účastníka

 

Lektor

Smutny Tomas

Ing. Tomáš Smutný

Je odborníkem na mzdovou a personální problematiku a dlouhodobě se věnuje lektorské činnosti. Ve svých kurzech se soustředí na praktické záležitosti a jde ve svém výkladu do detailu. Jeho propracované výukové materiály obdrží každý z účastníků.

Rekvalifikačními kurzy pod jeho vedením prošlo více než 200 spokojených účastníků.

  

Doporučení lektora

Přijde vám, že spousta školení je velmi teoretických a pro plné pochopení Vám chybí praktické a blokové příklady? I na tomto poměrně obsáhlém kurzu se snažím objasnit účastníkům celou problematiku mzdové agendy, zejména ve formě příkladů. To vede k úplnému pochopení pravidel výpočtů mezd a postupů, bez nichž se mzdová účetní ve své praxi neobejde.

 

Přihlášení a další informace

Pro více informací a přihlášení se do kurzu nám pište na adresu: mzdyapp@tcc.cz.

 

Obecné reference

Chtěla jsem vám moc poděkovat za webinář W02/22 (záznam – video kurz V021/22).

Bylo to vážně super, pro mě první seminář online a užila jsem si ho. Děkujeme za váš přístup, za vysvětlení, kterému rozumíme a za vaši ochotu. Vždy oceňuji, když lektor umí (tu někdy nepřehlednou legislativu) vysvětlit tak, že je to srozumitelné a je naprostým opakem vašeho příjmení. To je tak potřeba, zveselit ty vážný věci. Děkuji moc a chtěla jsem Vás poprosit o přidání do seznamu odběratelů novinek mzdové agendy. Budu za to moc ráda.

Přeji Vám stálou spokojenost a hlavně zdraví.

S pozdravem

Jana Němečková, personalista ZEMAN Váhy s.r.o., Brno

--------------

Včerejší přednáška Ing. Smutného byla skvělá. Moc děkuji za její zprostředkování.

Jeanette Doležalová, sídliště Družba 664, 667 01 Židlochovice

--------------

Dobrý den, pane Smutný,

nemohla jsem se zúčastnit přímo vašeho semináře (webinář 15.10.:  W34/20: Velká novela Zákoníku práce v praktických příkladech), tak jsem si koupila záznam. Chci Vám moc poděkovat za skvělý výklad, školení agentury paní Brzobohaté využívám již 23 let a je moc dobře, že je ještě někdo (kromě skvělé paní Klímové), kdo dokáže tak přehledně a srozumitelně vyložit mzdovou problematiku.

Děkuji, V. Kalová