Koučování

Individuální koučování

Někdy člověk dospěje do fáze, kdy cítí, že stagnuje, že svůj potenciál nevyužívá tak, jak by mohl, že ztrácí jasný směr nebo standardní postupy nefungují. Že zkrátka chce, ale neví jak. V takové situaci může pomoci kouč. Kouč není učitel – je vaším partnerem na cestě. Pomáhá vám pojmenovat váš cíl a držet k němu směr, radí a podporuje, hledá zdroje energie. Pomáhá kýžené změny dosáhnout efektivně a rychle, zpravidla v řádu týdnů až měsíců. Rádi s vámi na této cestě půjdeme. Naši kouči mají nejen potřebné vzdělání a certifikáty na zdi, ale také zkušenosti s vedením a rozvojem lidí. A taky vědí, že kouč si s koučovaným musí především „sednout“ a že kouč musí umět zvolit takové postupy a cesty, které jsou skutečně užitečné. Koučování se tak může prolínat se stínováním, zpětnou vazbou, mentorinkem, klíčem je užitek pro koučovaného. Koučování může probíhat osobně, telefonicky či prostřednictvím jiného média.

Skupinové koučování

Máte nově vznikající tým nebo skupinu zaměstnanců, kteří řeší nějaké specifické téma? Koučovací způsob bývá efektivní tam, kde lidé sdílí stejný „problém“, mají chuť ho řešit, ale zrovna neví jak. Koučování skupiny nebo týmu umožňuje nacházet různá řešení dle individualit každého člena a současně definovat dohody, jak si mohou vzájemně pomoci. Kouč zodpovídá za proces, skupinu vede a podněcuje k nalezení řešení. Zpravidla se jedná o velmi efektivní a rychlý způsob, jak dosáhnout kýženého cíle. A je jedno, jestli jde o zvýšení výkonu, zlepšení spolupráce, komunikace nebo řešení konfliktů.

Mám zájem o koučování - napíšu Vám

Konzultace

Víc hlav víc ví. Potřebujete si efektivně nastavit nábor svých zaměstnanců anebo oprášit stávající procesy, abyste získávali ty nejlepší lidi na trhu? Chcete si sestavit dlouhodobou koncepci rozvoje svých zaměstnanců? Potřebujete si dobře promyslet způsob propouštění zaměstnanců? Zajímal by vás pohled někoho „zvenčí“ na vaše procesy, oceníte rady a tipy v nějaké konkrétní oblasti HR? Rádi vám nabídneme své zkušenosti a osvědčená řešení z mnoha let spolupráce s našimi klienty anebo pomůžeme vymyslet něco jenom a pouze pro vás.

Mám zájem o konzultace - napíšu Vám

Individuální rozvojové balíčky

Pro všechny HR pracovníky i zaměstnance jsme připravili inovaci – individuální rozvojové balíčky. Potřebujete doplnit katalog kurzů nebo nabídnout zaměstnancům něco, co bude více o nich a zajistí jim skutečně individuální péči a koncentrovaný rozvoj toho, co aktuálně řeší, a to za cenu klasického skupinového kurzu?

Individuální rozvojové balíčky se zaměřují na kariérové poradenství, osobní efektivitu, sebeprosazení, prevenci stresu a vyhoření, hledání vlastního manažerského stylu, zvládání změny a další témata.

Individuální balíčky mě zajímají

Workshopy

Pracujeme s lidmi. To neznamená, že mluvíme a oni poslouchají. Často je to dokonce naopak. Workshopy jsou velmi rychlá a efektivní cesta k vyřešení specifických problémů a nalezení vhodných řešení. My zajistíme strukturu, Vy dodáte obsah. Naši zkušení facilitátoři Vám pomohou skrze různé techniky skupinové práce a diskuze v krátkém čase vytěžit Váš vlastní potenciál a nalézt vaše unikátní řešení. Workshopy se mohou zaměřovat na strategická témata, definování vizí, ale i ryze praktická témata týkající se spolupráce nebo produktů. Workshopy často doprovázejí různé projekty. Zejména při přípravě nebo při jejich vyhodnocení Vám můžeme pomocí workshopu  ujasnit cíle, způsoby, priority, návazné kroky či komunikační strategii. Kreativita, týmová práce ale i odpovědnost, to vše jsou stavební kameny našich workshopů nejen pro manažery. A nezapomínáme na to, že tam, kde je energie, je i silný motor pro řešení. A tak se Vám v našich workshopech můžete setkat i se stavebnicí LEGO, kostkami nebo kartami.

Mám zájem o workshop - napíšu Vám

Facilitace

Efektivní porada je sen každého manažera i zaměstnance. Ne vždy se ale daří je vést a docházet k jednoznačným rozhodnutím. Stalo se Vám, že se porada rozplizla nebo roztříštila do mnoha témat a tak nějak vyzněla do ztracena? Pokud chcete zefektivnit poradu nebo jakékoli setkání, které má v konkrétním čase dospět k určitému cíli, naši zkušení facilitátoři Vám rádi pomůžou. Ve spolupráci s Vámi připraví efektivní strukturu a provedou Vás poradou k potřebnému cíli, zajistí prostor všem a ohlídají, aby nic z klíčových závěrů neuniklo.

Chcete se sami zdokonalit v umění facilitace a moci jej uplatnit kdykoli budete potřebovat? Rádi Vás nebo Vaše pracovníky vyškolíme ve facilitačních dovednostech a budete opět o krok před ostatními!

Mám zájem o školení facilitačních dovedností - napíšu Vám

Mentorink

Stali jste se nově manažerem a ocenili byste radu někoho zkušenějšího? Jste nově na pozici HR a uvítáte zkušenosti a tipy z prostředí mnoha různých firem? Odborníkem se nikdo nenarodil, ale vždy se jím stal. My máme 20 let zkušeností a rádi se o ně podělíme. Stanovíme si, co všechno pro Vás může být užitečné, navrhneme strukturu a podobu setkání, logické návaznosti témat. Můžeme se setkávat podle Vašich možností a předáme Vám vše potřebné pro Vaši práci. A jako bonus něco navíc - naši zkušení mentoři téměř vždy disponují přesahy do různých disciplín. A tak Vám vedle manažerských zkušeností nebo zkušeností z oblasti lidských zdrojů mohou nabídnout stínování se zpětnou vazbou, koučování nebo kariérové a další poradenství.

Mám zájem o mentorink - napíšu Vám

Stínování

Máte pocit, že to „nějak děláte“, ale chtěli byste mít jistotu, co přesně děláte dobře a co ne? Chtěli byste od někoho nezávislého a zároveň zkušeného slyšet, jak vedete poradu, jak prezentujete, jak dáváte zpětnou vazbu nebo motivujete ostatní? Stínování pro Vás může být to pravé. Naši konzultanti viděli tisíce porad a jednání, znají funkční principy a tipy pro jejich efektivní zvládnutí i nejčastější chyby. Nadto jsou to zkušení pozorovatelé a vnímají, že Vy i Vaši lidé jste jedineční, stejně jako atmosféra a potřeby Vašeho týmu. Naši konzultanti jsou mistry v tom, aby vám zpětnou vazbu poskytli otevřeně a motivačně, aby Vám pomohli být ještě lepší.

Mám zájem o stínování - napíšu Vám