Novinky

Inspirativní setkání TCC a TCC online - 5.12. 2018

Hosté: Pavla Baxová, Anna Kaucká, Aleš Vojáček
Moderátor: Tomáš Morávek

Děkujeme Pavle Baxové, ředitelce nevládní neziskové organizace Rytmus - od klienta k občanovi, a jejím kolegům, za inspirativní a zároveň moc milé setkání u tématu zaměstnávání lidí se znevýhodněním. Chtěli byste se o této oblasti dozvědět víc? Pak přijďte na náš otevřený kurz, který chystáme 22. 3. 2019. Více informací již brzy na našem webu.

Abeceda mezigenerační komunikace

Moderátor a přednášející: Tomáš Morávek
Hosté: Petr Štěpánek, Jak Kříž

Máme za sebou další vydařenou TCC Snídani se skvělým Tomášem Morávkem. Tentokrát v atypickém prostředí kavárny Vnitroblock, se speciálními hosty, zdravou snídaní, a hlavně vaší hojnou účastí. Děkujeme za ni a už teď se těšíme na příště.

Stejná šance – Zaměstnavatel roku 2018

Moc nás těší, že jsme měli možnost obdarovat ty zaměstnavatele, kteří se rozhodli zaměstnat zdravotně znevýhodněné a dát jim tak stejnou šanci na naplňující práci a plnohodnotný život jako všem ostatním. Díky moc agentuře Rytmus za přizvání do projektu, velká gratulace vítězným firmám (i všem ostatním, co se zúčastnily).

Inspirativní setkání TCC

Moderátor: Tomáš Morávek
Host: MUDr. Tomáš Šebek
Máme za sebou další krásné VIP setkání. Tentokrát s více než inspirativním Tomášem Šebkem. A co víc, spojili jsme síly, příjemné s užitečným a spolu s našimi klienty se pokusili alespoň maličko podpořit Lékaře bez hranic i finančně. Děkujeme všem hostům, dárcům, kolegům, Tomášovi a všem co se na setkání podíleli.

Snídaně s TCC

Setkáním provedla: Barbora Daňková
Nejen o tom, ze kterých firem se (ne)utíká a jakými jinými motivátory než penězi lze dobré lidi ve firmách udržet, byla dnešní více než zajímavá TCC snídaně se skvělou Bárou Daňkovou v Paralelním Polisu. Chyběli jste? Příště nesmíte. Moc děkujeme všem za účast.

VIP klub – „Osobní branding“

Moderátor: Tomáš Morávek
Host: Dana Morávková
Hostem našeho VIP setkání byla herečka, moderátorka, choreografka Dana Morávková. Kromě inspirace a milého povídání jsme si v prostorách L' Oréalu všichni užili i spoustu srandy, vtipných glos Tomáše Morávka a skvělé uvolněné atmosféry.

PERFEED

Dopřejte svým zaměstnancům komfort okamžité zpětné vazby, která se neztratí a nezapadne.

Přinášíme vám nový nástroj pro okamžitou a kontinuální zpětnou vazbu - PERFEED.

Více informací zde.

Snídaně s T&CC a TI

PSYCHOLOGIE KORUPČNÍHO CHOVÁNÍ
Snídaně s Transparency International ČR proběhla na výbornou. Věříme, že jste si to také užili, na našem FB se můžete podívat na fotografie.
Těšíme se na vás opět příště!

 

NAROZENINY T&CC

& RADOST VE FIRMÁCH

Děkujeme, že jste si s námi přišli ťuknout k našim 18. narozeninám a při té příležitosti si dát dobrou kávu, snídani, a sdílet něco málo ze žhavého tématu dnešní doby "Radost ve firmách".

Děkujeme za vaši přízeň!
Tým T&CC