Střípky z TCC

HRko – HR párty & Festival HR

14. října 2021, Ostrava

 

Plno zážitků, inspirace a milých setkání, si odvážíme z letošního HRka v Ostravě. Děkujeme kolegům z TCC online, které jsme mohli podpořit na stánku v rámci Festivalu HR řešení. Těšíme se na další ročník.

18. ročník turnaje v pétanque

Děkujeme Francouzsko-české obchodní komoře za uspořádání turnaje v pétanque, kterého jsme se měli možnost zúčastnit. Příjemná atmosféra celého dne se nesla v duchu oslavy výročí 25 let Komory. Přestože jsme tentokrát nestáli na stupních vítězů, moc jsme si celé odpoledne užili a těšíme se opět za rok na viděnou :-)

Stěhujeme se!

Od června nás najdete v ulici Vlkova 46 na Praze 3. Chceme být dostupnější všem, kteří k nám jedou z blízka i z daleka, proto nově sídlíme jen jednu stanici tramvají od Hlavního nádraží. Mimochodem, věděli jste, že právě na Žižkov vedla jedna z prvních tramvajových tratí? I přes množství kaváren a barů, pro které je Žižkov nazýván pražský Montmartre, je to místo s množstvím památek. Žižkov měl vždy svoji vlastní atmosféru a tu bychom chtěli přenést i do nových kanceláří tak, abyste za námi chodili rádi a cítili se tu příjemně. Těšíme se, až Vás v nových prostorách přivítáme!

Oslava v TCC

Dnes v TCC slavíme. Je to už 10 let, co je s námi naše skvělá, usměvavá a vždy profesionální projektová manažerka Andrea Forejtová. Jsme moc rádi, že ji v TCC máme a těšíme se na další společná výročí. Děkujeme!