Novinky

251 rozvojových dní za cenu jednoho

„Důležitou součástí procesu učení je reflexe a k té výrazně přispívá kvalitní zpětná vazba,“ říká Petr Brichcín, jednatel TCC, v článku 251 rozvojových dní za cenu jednoho aneb efektivní On the Job Training, který vyšel v příloze Trendy firemního vzdělávání časopisu HR forum (5–6/2020). Vy si ho nyní můžete přečíst také zde:

Číst dál...

Mzdy a pracovní právo – novinka v TCC

Problematika mezd je nesmírně složitá a chyby v této oblasti jsou značným rizikem. Mohou znamenat významné finanční ztráty jak pro firmu, tak pro řadové pracovníky.

Naším cílem je objasnit složité pasáže mzdové legislativy a pracovního práva tak, aby je každá mzdová účetní uměla s potřebným pochopením a jistotou používat.

V čem jsme jiní a na čem stavíme Vám ukážeme v rámci online ochutnávky, která je pro Vás připravena 24. 6. 2020, 10:00–12:00 zcela zdarma. K připojení Vám stačí běžný internetový prohlížeč. REGISTRUJTE SE ZDE

 

Change Mining a Změnová Inteligence

Podmínky, ve kterých žijeme se neustále mění. To, co se jeden den zdá nemožné, se další den stává realitou. Žijeme v kontinuální změně. Abychom obstáli, potřebujeme se neustále přirozeně rozvíjet a posouvat v potřebných kompetencích.

Obstát ve změně může znamenat schopnost „přežít“. To není vůbec zlé, ale je to málo. Změny a krize přinášejí kromě ohrožení i příležitosti. Jaké jsou klíčové kompetence pro „post korona dobu“? Jaké jsou kompetence, které umožní efektivní Change Mining – vytěžení příležitostí změn?

Sledujte online panelovou diskusi 19. 6. 2020, 14:00–15:00 na toto téma. Diskutovat budou naši experti pod vedením Barbory Daňkové.
K připojení Vám stačí běžný internetový prohlížeč a účast je zdarma. PŘIHLASTE SE ZDE

Assessment store – jak funguje a co v něm pořídíte?

Nejen v dnešní době platí, že kvalitního zaměstnance platiti zlatem. Najít takového člověka někdy bývá nelehký úkol. A když už jej najdeme, potřebujeme napřít energii do jeho rozvoje. Jak na to jdete Vy? Ocitáte se někdy v roli toho, kdo řídí proces náboru a rozvoje zaměstnanců? Býváte v roli hodnotitele? Případně využíváte metodu Assessment a Development centra, nebo její variace? Možná Vám pak bude dávat smysl náš Assessment store.

Číst dál...

Webináře

Hledáte alternativu k prezenčnímu vzdělávání, které teď není možné? Vyberte si z nabídky témat webinářů, kterou pro Vás připravili naši zkušení lektoři a zařiďte tak kvalitní vzdělávání pro sebe i své kolegy. Více informací zde.